Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje w Windows 7?

Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje w Windows 7?

Gratulujemy! Porozmawiajmy dzisiaj o aktualizacjach automatycznie zainstalowane w systemie Windows 7, a powiem ci, jak je wyłączyć, i dlaczego były one rzeczywiście się.

Postanowiłem napisać ten artykuł, ponieważ wiele z nich jest po prostu automatyczna aktualizacja nie jest konieczne, a wiele mam zainstalowany Windows 7, to były problemy z tą aktualizacją, a otrzymasz wiele pytań. Teraz wyłączyć tę funkcję. Dobrze, niech nam wyłączyć te aktualizacje :).

1. Przejdź do menu Start i kliknij Panel sterowania.

2. Patrząc w Windows Update. Jeśli włączono kategorie wyświetlania następnie przełączyć się na Duże ikony. tak będzie łatwiej znaleźć środek aktualizacji.

3. Otwórz lewy Windows Update i kliknij Ustawienia.

4. I po prostu wybrać pozycję Nie sprawdzenia aktualizacji (nie zalecane), a następnie kliknij przycisk OK

To wszystko, teraz nasz Windows 7 będzie pobrać i zainstalować aktualizacje.

Dlaczego wyłączyć aktualizacje automatyczne w Windows 7?

Istnieje kilka opcji:

Chociaż nie wszystkie używać szybkiego nieograniczony internet, dobrze, i, odpowiednio, nie każdy może sobie pozwolić, aby pobrać aktualizacje z Internetu. I aktualizacje nie są zwykle ważą niewiele, i są mierzone w setkach megabajtów.

Wielu po prostu doprowadza do furii, że system ciągle próbuje coś ściągnąć, a następnie drugiego, i instaluje je po wyłączeniu i włączeniu komputera.

Cóż, myślę, że wiesz, że nie wszystkie komputery z systemem Windows 7 działa na licencjonowanej wersji systemu operacyjnego. Tak więc, jeśli komputer jest uruchomiony na tym OS, aktywacja po modernizacji można łatwo zdjąć, jest to potwierdzone przez własne doświadczenia. choć teraz jest to możliwe, aby aktywować system Windows 7, tak, że jest testowana pod kątem autentyczności i przekazać :).

Nie zapomnij o komentarz i powiadomić znajomych na portalach społecznościowych. Dobrzy przyjaciele luck!

To na pewno miłość do pobierania plików z Internetu, a nie z ich znalezieniem dużo czasu patrząc na sterty stron z reklam. Dlatego radzę pobrać flylinkdc programu. który pomoże Ci wyszukać i pobrać co trzeba. Oczywiście trzeba być i znalazłem swój udział, ale nie jesteśmy skąpcy :).

Share →