Jak wyłączyć Windows 7 uaktualnienia? Instrukcja na zdjęciach

Jak wyłączyć Windows 7 uaktualnienia? Instrukcja na zdjęciach

Aktualizacja systemu Windows 7 – jest przez producenta poprawek i uzupełnień do systemu operacyjnego, które są pobierane i instalowane ze strony Microsoftu lub automatycznie, lub wybrane przez użytkownika. Jeśli chodzi o te dodatki są ważne dla użytkownika w postaci zwiększonego bezpieczeństwa, funkcjonalności i wydajności swojego systemu operacyjnego – oddzielny problem, tutaj nie bierzemy pod uwagę. Tutaj po prostu spojrzeć na jak wyłączyć aktualizację Windows 7 .

Jak wyłączyć Windows 7 aktualizacja

Wyłączenie uaktualnienia systemu Windows 7 – Zadanie bardzo proste, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

 1. Najpierw musimy dostać się do Panelu sterowania. Możesz to zrobić, klikając przycisk Start, klikając polecenie Panel sterowania.

 • Trzeba znaleźć element listy Windows Update. Jeśli na liście kategorii, to można przełączyć się na swego rodzaju „małe ikony”.

  Następnie może pojawić się zagrożenie wiadomość w prawym dolnym rogu ekranu, że Windows 7 aktualizacja wyłączony, a ten problem musi być rozwiązany. To nie wydaje się, można kliknąć pole wyboru na pasku zadań (w zasobniku systemowym obok zegara), wybierz opcję „Otwórz Centrum Wsparcia” i kliknij na napis Support Center Nie otrzymywać więcej wiadomości na temat Windows Update.

  Dlaczego użytkownicy wyłączyć Windows 7 uaktualnienia?

  W rzeczywistości, aktualizacja systemu operacyjnego są pożądane znak, że jest to możliwe, to lepiej, aby nie rozłączyć. Jednakże, niektórzy użytkownicy tego z następujących powodów:

  • Mimo szybkiego rozwoju Internetu, niektóre ruch jest nadal ograniczona, w związku z tym, aby pobrać aktualizacje systemu Windows 7 może mieć wpływ na rachunki za usługi komunikacyjne.
  • Niektórzy nie mają internetu
  • Niektórzy, nie wszyscy użytkownicy są korzystania z pirackiego Widnows i obawiają się, że mają wiadomość, że ich kopia nie jest uwierzytelniony.

   Czy te obawy są racjonalne, nie mogę oceniać, ale mogę powiedzieć na pewno – w przypadku korzystania z dobrą aktywator pirackiego Windows 7 Twojej kopii OS pomyślnie przejść uwierzytelniania, dzięki czemu można cieszyć się jego pełną funkcjonalność.

  • Niektóre mają Windows na komputerze mniej doświadczonych znajomych i przyjaciół, i nie chcesz, aby oszukać im głowę, że tuned.
  • A niektóre po prostu zadolbalo obsesyjne okno z obowiązku ponownego uruchomienia komputera lub wyłączyć komputer za każdym razem trzeba czekać dłużej niż zwykle.
  • Miejmy nadzieję, że w tym artykule dałem wyczerpującą odpowiedź na pytanie, jak wyłączyć aktualizację systemu Windows 7.

   Share →