Jak wyprostować włosów środków ludowe?

Jak wyprostować włosów środków ludowe?

Bardzo powszechne przekonanie, że wszystkie kobiety marzą o konieczności luksusowym loków na głowie. Zwijają włosów różne metody, tworzenia fryzury z fal, Loki i małych loków. Ale często zapominamy o mniejszy odsetek kobiet, które marzą o konieczności ich włosy były proste. Są to kobiety, które mają kręcone włosy przez naturę.

Oczywiście, mogą jedynie zazdrościć, ale zdaje sobie sprawę, jak każda kobieta chciałaby zmienić i przekształcić. Aby to zrobić, po prostu trzeba często zmieniać fryzurę.

Curl włosów jest znacznie łatwiejsze niż je wyprostować, bo kręcone włosy często trudne i nie mogą być układane. Obecnie istnieje wiele sposobów prostowania kręcone włosy: prostowanie chemiczne, zastosowanie specjalnego żeliwa do włosów, grzebienie i suszarka do włosów. Jest to bardzo skuteczne prostowanie, ale zapewnia twardą wpływ na włosy. Metody te są stosowane do wielu szkód dla zdrowia włosów, to wyglądają one uszkodzone i nudny.

Wiele kobiet zamiar podjąć to ryzyko w imię piękna. Dlatego najlepiej jest używać środków do prostowania włosów ludowe. Fundusze te nie mogą wyprostować włosy radykalnie i całkowicie gładkie, ale mogą być również wykorzystywane do lekko kręcone włosy.

Jak wyprostować włosów środków ludowe?

Po pierwsze, konieczne jest stosowanie różnych masek na bazie olejów naturalnych. Olej dać ciężkie włosy, obejmujące każdą włosy. Pod ciężarem włosów jest prostowany i wpada do gładkiej fryzury. Możesz użyć łopianu, oliwa z oliwek. Pre-ciepłe włosy spłukać wodą, lekko suszy je wcierać olej głowy pozostał rozłożone na całej długości.

Następnie należy owinąć głowę ręcznikiem i pozostawić na godzinę. Następnie spłukać szampon.

Po drugie, jest to bardzo skuteczna korekta za pomocą brandy lub octu jabłkowego. wykorzystywane do wyrównania tłustej i normalnej włosy, podatne na tłuszczu. Brandy i ocet należy umieścić gazę na włosy i pozostawić na pół godziny. Ocet również daje połysk matowe włosy i sprawia, że ​​łatwo się rozczesują włosy.

Innym skutecznym lekarstwem na prostowanie włosów ludowa – bezbarwna henna. Ten naturalny ziołowy, wzmacnia cebulki włosów i wygładza je, zagęszczanie włosów. Henna leczy również uszkodzony i podziału włosy, usuwa łupież.

Prostowanie włosów i dodaje blasku, aby pomóc następny przepis Ludowy: trzeba wymieszać łyżeczkę soku z cytryny, ćwierć łyżeczki wódki, pół łyżki octu jabłkowego i pół łyżeczki soku jabłkowego, niewielką ilością wody. Koktajl ten jest konieczny, aby spłukać włosy i spłukać je wodą z szamponem.

Te przepisy pomogą zmienić, aby osiągnąć proste i gładkie włosy bez szkody dla ich zdrowia i urody.

Share →