Jak wyświetlić tatuaż w domu?

Jak wyświetlić tatuaż w domu?

Każdy sposób, aby przynieść sobie tatuaż w domu może prowadzić do tragicznych konsekwencji. Jeśli są chętni do podejmowania ryzyka i znosić, to oto kilka sposobów.

1. nagrać lutownicę.

2. Usuń szlifierki.

3. szkła powiększającego, aby nagrać za pomocą słońca.

4. Dodać do ponownego impaling bez farby, a następnie wysysają cały pigment.

Są bardzo dobre, a może i jedyną skuteczną metodą usuwania tatuaży w domu, wiem. Jest mało prawdopodobne, że za pomocą niego można usunąć tatuaż całkowicie, ale z każdego zabiegu to znikną wreszcie mogą zniknąć. Jednak skóra na miejscu tatuaż z nieco zmienić kolor i stają się szorstkie w dotyku.

Tak, o to sekwencja kroków:

•Dokładnie umyć obszar, w którym tatuaż, zapachu mydła, a następnie wytrzeć go czystą, suchym ręcznikiem. Jeśli obszar ma tatuaż włosy, a następnie muszą golić proces będzie mniej bolesne.

•Zapoznaj się z soli kuchennej. Można użyć dowolnego, ale jeśli wziąć duży morze, będzie to bardzo bolesne.

•Weź około 2 łyżki soli i wlać go w osobnym naczyniu.

•Wypełnienia małą ilość słonej wody do soli rozpuszczonego w nim. Choć ciągle mieszać go.

•Następnie czystej gąbki, moczyć, i zwinąć w tej filiżance.

•Następnie rozpocznie intensywne okrągłą gąbkę ruchu wytrzeć tatuaże na 30 minut. Ale to jest długi, ale nie ma alternatywy.

•Po soli na suchą skórę, przemyć wodą. Zobaczysz, jak farba zmyć wodą.

•Teraz będzie można umieścić bandaż na tatuaż w celu ochrony skóry przed infekcjami.

•Powtarzaj codziennie do tatuażu nie jest znacznie zmniejszona. Może to wymagać więcej niż jeden miesiąc.

wynikać również jod-stałe rozmazu to miejsce i skórę z farba odpadała

Jak zrobić tatuaż w domu?

Ponieważ metody proponowane w salonach, są dość drogie, nie traci trafności pytanie, jak zmniejszyć tatuaż w domu.

W celu zmniejszenia tatuażu w domu często wykorzystują następujące narzędzia:

jaskółcze ziele nalewki. Nalewka przetwarzane mały skóry, która powoduje oparzenia, w wyniku czego usuwa wierzchnią warstwę skóry. Po usunięciu blizny. I jako chelidonia dotyczy roślin trujących, przetwarzania tylko małe powierzchnie skóry;

jod. Działanie jodem jest stopniowe warstwy łuszczenie skóry z pigmentami farb. Skuteczność metody zależy od czynników, w wielu przypadkach, próby zmniejszenia liczby jodowej end tatuażu bezużyteczne czas spędzony. Gdy wystąpienie reakcji alergicznych mogą wymagać hospitalizacji, operacji, a następnie;

oparzenia chemiczne. Nanosi się na powierzchnię skóry różnych substancji chemicznych, które powodują oparzenia. Oczywiście, w czasie, blizny pozostaną, a procedura charakteryzuje bolesnych doznań i ryzyko zakażenia krwi;

Ocet istotą. Istotą maszyny za pomocą tatuażu wprowadza się do górnej warstwy skóry, co prowadzi do destrukcji barwnika. Zamiast tatuażu mogą być białe pozostałości, a w niektórych przypadkach znajduje się pigment i;

często informacje na temat jak zrobić nadmanganian potasu tatuażu lub mleko, ale należy pamiętać, że obu tych opcji jest szczególnie obarczona ryzykiem zakażenia. Ponadto, mleko zawiera informacje wynik w rzadkich przypadkach i manganu pozostają po poważne poparzenia, a w niektórych przypadkach nie jest uszkodzony, tylko górne warstwy skóry, ale również wewnątrz tkanki, jak również naczyń krwionośnych i żył.

Przed wykonaniem tatuażu w domu powinien rozważyć wszystkie za i przeciw i poważnie ocenić ewentualne skutki. Teraz, nie wszystkie przypadki blizny i wrzody będzie wyglądać lepiej niż tatuaż. A jeśli chcesz się pozbyć danego wzorca, można uciec się do pomocy profesjonalnych Tatuażyści i wyciąć stare tatuaż.

Share →