Jak zadzwonić miesiącu na zwłoki?

Jak zadzwonić miesiącu na zwłoki?

Okres opóźniony? Może powodować miesięczne środków ludowych w domu, lub skorzystać ze specjalnych leków. Te metody kontaktowe mogą być użyteczne, a także, jeśli chcesz zadzwonić na miesiąc przed czasem.

Każda kobieta w obliczu opóźnienia miesiączki. W tym artykule, przyczyny opóźnienia miesiączki, ale powiedział, że oprócz ciąży, wiele czynników może mieć wpływ na opóźnienie stres, choroby, zmiany klimatu. Normalne opóźnienie jest 3 do 5 dni.

Jeśli szczelina jest większa to wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Tylko czasami zdarza się, że trzeba zadzwonić z wyprzedzeniem okresów dla dość obiektywnych przyczyn. Na przykład tak, że mają czas, aby zakończyć przed wyjazdem na wakacje. W każdym przypadku radzimy zadzwonić miesięczna przydatne i opóźnienia, a jeśli chcesz, aby połączyć je z góry.

Więc, jak zadzwonić miesięczne w domu?

Środki ludowe

Ponad stu lat na opóźnienie miesiączki kobiet stosować zioła. Oto popularne infuzyjny, który pomaga powodować miesięczne w domu:

Potrzebujesz suszonego rumianku, mięty pieprzowej, korzeń kozłka. Wszystko to jest dostępne w aptekach i nie jest drogi.

Zioła należy zmieszać w proporcji 4: 4: 3 Weź łyżkę i wypełnić filiżanką wrzącej wody. Daj trochę napar, pić gorące. 1/2 szklanki rano i wieczorem przed przybyciem miesiączki.

Bardzo dobra sprawa miesięczna pomaga świeżej pietruszki w dużych ilościach.

I kolejny przepis do wywoływania miesiączki przy zwłoki tutaj po więcej ziół:

 • trawa devyatisila
 • liść pokrzywy
 • krwawnik
 • majeranek
 • dzika róża
 • rdest
 • Rhodiola rosea korzenia

Wszystko podjąć dwie łyżki, posiekać i zalać około litra wrzącej wody. Mieszaninę wylano do termosu, pozostawić około 12 rano. Następnie przecedzić i pić litr w ciągu dnia, biorąc pół szklanki.

Aby połączyć się z miesiąc przed czasem, można użyć cebulę obrać. Bądź bardzo silny napar i wypić szklankę. Miesięczny powinny pochodzić następnego dnia.

Tabletki, powodując miesięczne

Oprócz popularnych receptur istnieją leki, które mogą pomóc wywołania miesiączki.

 • Duphaston. To musi przyjmować jedną tabletkę dwa razy dziennie.

  Przebieg leczenia – 5 dni. Miesiączka powinna rozpocząć się w ciągu dwóch do trzech dni.

 • Pulsatilla.

  Ten lek może być podjęte przez sześć lub siedem granulek pod językiem. Kiedy powinno wystarczyć.

Na koniec chcę powiedzieć, że nie powinniśmy się zaangażować w ten sposób też. Pamiętaj, że miesiączka opóźnienie – to pierwsze dzwonki alarmowe w organizmie. Jeśli regularnie – do lekarza.

Share →