Jak założyć konto w serwisie YouTube? Zarejestruj YouTube prostych kroków.

Jak założyć konto w serwisie YouTube? Zarejestruj YouTube prostych kroków.

Witamy, drodzy przyjaciele. W tym małym artykule pokażę, jak stworzyć youtube. Myślę, że trzeba ten artykuł, ponieważ nie rejestracji, będziesz miał możliwość oceny i skomentowania filmów innych użytkowników Dodaj własne filmy i dać im dostęp do wszystkich swoich znajomych i przyjaciół.

Ogólnie rzecz biorąc, na konto w YouTube jest bardzo korzystne, ponieważ nie jest to możliwe, aby zarobić.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób można zarabiać na youtube, powiem ci, w jednym z moich najbliższych artykułów. Nie wiem dokładnie, kiedy to zrobi, więc radzę zapisać się na blogu nowości. Aby się nie przegapić. Przy okazji, zameldowania, będziemy tworzyć konta YouTube we wszystkich sferach google, więc jeśli masz już co najmniej kilka konta, możliwe jest rejestrowanie i nie muszą.

Przeczytaj artykuł i zrozumieć wszystko.

Jak zarejestrować się w serwisie YouTube?

www.youtube.com/. Na stronie głównej można zobaczyć przycisk Login, że znajduje się na górze i po prawej stronie ekranu.

Ponadto, ten sam przycisk znajdujący się w dolnej lewej kolumny. Musisz kliknąć na jednym z nich.

Po naciśnięciu klawisza Enter, aby otworzyć stronę, na której będzie oferowany dostęp. Na przykład, w lekcji, jak dodać stronę w google. już poszedł do konta Google dla webmasterów, a następnie już mamy. Więc, którzy mają już takie konto po prostu trzeba wprowadzić informacje logowania i zalogować się do konta. Jeśli się zarejestrujesz, Gmail, AdSense Analytics, FeedBurner, Google, Blogger, Picasa Web Albums czy Google Reader, to po prostu trzeba się zalogować (zaloguj się do konta).

Jeśli nie jesteś zarejestrowany, trzeba będzie postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami.  Wierzę,. że moje stwierdzenie jest dość proste 🙂

Jeśli zdecydowaliśmy, że trzeba założyć konto, a następnie na następnej stronie, w prawym górnym rogu kliknij Zaloguj się. Naciśnięcie tego przycisku spowoduje otwarcie rejestracji zaczyna youtybe.

Na kolejnej stronie należy wypełnić wszystkie pola, takie jak numer telefonu, imię i nazwisko, adres do korespondencji, umowy z warunków CAPTCHA a następnie kliknij na przycisk poniżej. Nie zamierzam pokazać, jak to zrobiłem, a więc o to jest bardzo łatwe. Po kliknięciu otwiera się strona, na której zostaniesz poproszony, aby pobrać zdjęcie.

Jeśli chcesz pobrać ten obraz, polecam to zrobić, kliknij na odpowiedni przycisk i wybierz plik na komputerze. Jeśli nie potrzebujesz, to pomiń ten element, klikając na przycisk poniżej.

Teraz otwórz stronę, gdzie możesz kliknąć lewym przyciskiem myszy na przycisk z powrotem do służby youtube. Mam nadzieję, że to, ale tylko w przypadku, oto zdjęcie.

Vuolya powoduje powrót do strony głównej YouTube, ale są już na koncie. To znaczy, zameldowanie youtube zakończone powodzeniem. Przy okazji, login i hasło, które można stosować podczas rejestracji i YouTube będzie używać do wprowadzenia, po prostu przyjść do tych usług od Google.

Cóż, wydaje się, że wszystko, co chciałem przekazać Państwu w tym artykule. Dla niektórych może się to wydawać pełną lazhey :). Dla starożytnych użytkowników Internetu, ta informacja jest bezużyteczna, a więc wszystkie elementarne proste i jasne.

Jednak dla początkujących, którzy dopiero niedawno zaczęły korzystać z sieci World Wide Web, to problem może być istotne.

Ostrzeżenie! Konkurs kończy się szybko ogłoszenia konkursu. Do końca nie było tylko 2 dni, a uczestnicy tylko 5. Czy czas na udział i wygrać główną nagrodę.

Konkurencja jest mały, jest szansa dla każdego!

Aktualności №1. Jutro kupić rower i wybrać się na przejażdżkę. Daleko, tak bardzo zmęczony 🙂 I to jest coś, czego nie byliśmy w domu.

W niedalekiej przyszłości będzie można zrzucić zdjęcie jego nowy wysoki.

Aktualności №2. Google zaczyna kochać moją stronę. I twierdził z moim przyjacielem, mogę zwiększyć ruch na tym blogu do 300 osób dziennie, w końcu lipca.

Co sądzisz o tym, mogę?

Share →