Jak zatrzymać laktację

Jak zatrzymać laktację

Wind-up i karmienia piersią zaprzestanie karmienia piersią każda kobieta jest sam okres krytyczny, a poczęciem dziecka, ciąża i pojawienie się dziecka, jak również pojawienie się laktacji i karmienia piersią. Przed odzwyczaić dziecko od piersi, każda matka przechodzi, jak to wpłynie na umysł dziecka i jak to wpłynie na jej zdrowie. Wypowiedzenie w okresie karmienia piersią może mieć wpływ na przyszły stan gruczołu sutkowego.

Ale okres karmienia piersią i przebiegu dzieci od piersi odstawić jeszcze.

Jak można zatrzymać laktację?

Zaleca się odzwyczaić dziecko od piersi stopniowo, jednocześnie zmniejszając ilość vskarmlivaya piersi za dzień 1-2 razy i potrzebę wyrażenia mleko do tyłu. W okresie zaprzestania karmienia piersią, kobieta może pojawić się nieprzyjemne doznania w piersi i ból, nie będzie bóle głowy, a czasem utrata przytomności.

Jeśli kobieta potrzebuje, aby zapobiec gwałtownemu laktację, istnieją specjalne leki, które pomogą jej w tym. Ale należy wiedzieć, że można zabrać je tylko na receptę, a nie na zaleceniach przyjaciółmi.

Wielu ludzi wierzy, że jeśli bandaż w klatce piersiowej, tak, że można zatrzymać laktację. Ale tak nie jest. Gdy dressing klatki piersiowej kobiety wzrośnie nie tylko ból, ale także będzie naruszać w tkance piersi, które następnie mogą prowadzić do poważnych chorób.

W okresie ustania laktacji kobiet pewno trzeba nosić biustonosz wykonany z naturalnych tkanin. Należy pestki i gęsty i nie muszą rozciągać. On odgrywa rolę gorset.

Ten biustonosz powinien być noszony, o ile mleko nie pali.

Po odstawieniu od piersi, kobieta staje się dużo mleka, a możliwe jest zastosowanie pompy piersi lub wyrażenia samego mleka stopniowo mięknąć piersi. W przypadku korzystania z tonometr, będzie dużo bólu i dyskomfortu, ale mleko palą się szybko. W drugim przypadku taki ból nie będzie, ale mleko palą się powoli.

W tym okresie należy ograniczyć spożycie płynów i żywności gorąco, aby umówić się na dzień na czczo, aby dać się wanny z hydromasażem.

Środki ludowe zatrzymać laktację u kobiet

W tym czasie, zaleca się, aby podjąć pieniądze ludzi: moczopędne herbatki do picia, od pierwszego dnia – pietruszka, bazylia, żurawiny, Oman, mącznicy lekarskiej. Bardzo dobrze pomaga zatrzymanie laktacji herbaty mędrca. Jego potrzeba pić kilka dni.

Pomaga nie tylko w tym okresie, ale także przydatne dla zdrowia kobiet. Trzeba pić tej herbaty jako środek zapobiegawczy, ponieważ produkcja mleka może 6 miesięcy wznowione. Jeśli po 6 miesiącach znajdzie mleka, to może być objawem choroby – lekarza natychmiast.

Zalecane podczas laktacji smarować rozwiązanie kamfora piersi co 3-4 godziny, a następnie owinąć piersi w ciepłym szalikiem wiązania nieznacznie. Leków może wziąć paracetamol na ból. Silny lek jest przepisywany wyłącznie przez lekarza, jak niektórzy z nich hormonalnej.

Share →