Jak zawiązać chustę na szyję

Jak zawiązać chustę na szyję

1.Sharf muszą być układane na szyjce tak, że końce chusty mają taką samą długość. Końce szalik należy skręcać sobą dwa razy. Następnie muszą zostać nawinięte do tyłu i połączone ze sobą.

Ahead szal serwet powinny być w zagłębieniu.

2. Szal należy zawiązać węzeł w środku. Uzyskany w wyniku zestaw jest konieczne niewielkie spłaszczenie. Zespół musi znajdować się bezpośrednio pod brodą. Powrót końców szyi szalik powinny być ze sobą powiązane.

Następnie, końce chusty należy zwrócić przodu i rozciągnąć je przez skrzyżowania.

3.Takzhe zawiązać chustę na szyi prawidłowo zainstalowany. Szalik powinny szerokość krawata. Następnie, może być nieco gładka. Teraz możesz umieścić szalik na szyi, tak aby jeden koniec był nieco dłużej niż sekundę. Upewnij się, że szal leżał płasko i teraz powinni płacić jego długi koniec wokół krótki.

Długi koniec szalik należy pociągnąć do brody, a następnie umieścić go z powrotem w dół, przechodzący przez zespół.

4. W przypadku, gdy konieczne jest nosić strój Low Cut lub bluzkę, ale jednocześnie nie możemy pozwolić gołe ramiona, można zawiązać chustę na szyi, tak. Musimy wziąć szalik lub chustę. Prostokątny szal zagięte w taki sposób, że jeden jego koniec znajduje się bezpośrednio pod drugim.

Wygodny umieścić chusteczkę na ramionach, plecach i przednie końce krzyża na szyi musi zawiązać węzeł.

5. Dla tych, którzy lubią się wyróżniać w tłumie, należy użyć następującego sposobu wiązania szalik. Szal lub chusta zakończy na jednym ramieniu i umieścić swoje piękne fałdy. Po tym, w talii, na przeciwległej stronie chusteczkę powinny być powiązane z węzłem.

6. Korzystanie z szal, można optycznie powiększyć piersi. Do tego należy złożyć na pół i zapętlony na ramiona do przodu. Chusteczka związane za plecami. Na piersi to wymagane, do utworzenia piękne serwety.

Szal lub chusta może być ustalony przez broszka na ramieniu.

Share →