Jak zawiązać skarpetki szprychy, instrukcja dla początkujących

Jak zawiązać skarpetki szprychy, instrukcja dla początkujących

Co może ogrzać nogi lepiej niż dzianiny skarpet wykonanych z naturalnej wełny lub innego materiału wybrać? Jest to niezbędna rzecz, jesienią i zimą. Nie pozwól, by twoi bliscy ciepłe, upewnij się, że są ciepłe. Daj im do Nowego Roku, Świąt Bożego Narodzenia lub innego wakacje do ogrzania w złych warunkach pogodowych, którzy są wam drodzy.

Przeczytaj instrukcje dla początkujących poniżej. Po prostu potrzebuję tylko trochę czasu i cierpliwości.

Do pracy należy:

 1. wybrać przędzy.

  Wątek powinien być gęsty, aby nie złamać kolor do wyboru. Materiał, z którego będzie wątek (wełna, bawełna), aby wybierać;

 2. szprychy (5 jednostek), w przybliżeniu równą grubości przędzy;
 3. nożyczki

Instrukcje:

Pierwsze kroki trzeba zrobić kilka kroków przygotowawczych. Po pierwsze, należy obliczyć gęstość hodowli, z której dziać nasze skarpetki. Będziemy używać jednego z najprostszych (pończosznicze – rzędzie, kilka Zła), można użyć innego grona.

Do obliczenia wiązali cal na cal długości, szerokości, a następnie można dowiedzieć się, ile jest to konieczne, aby uzyskać pętli. Liczba pętli uzyskanych z naszej pracy jest wielokrotnością liczby cztery, ponieważ jest ona używana jako szczeble, a każdy z nich jest pożądane zastosowanie parzystej liczby, nie należy mylić z pracy.

Jeśli wynik nie jest zadowalający, a następnie dodać kilka, wszystko razem.

Dodać dwa pomiary: ile centymetrów zajmuje nogi zasięg nieco wyższe niż koło kostki (na części, w której będzie ona skończyć z skarpety) i koła poprzez windy nogi, pięty.

Skręcamy w większości zużycia:

Gumy. Górna część.

 1. Po wszystkich pomiarów wykonanych wcześniej (koło tuż powyżej kostki), 4 szprychy rozpowszechniać wymaganą liczbę pętli. Pierwszy provyazyvaem odpowiednią ilość z 2 pętli, a następnie przenieść pętlę na 4 igły na równej liczby każdego.

  W zależności od gęstości zależnej od lepkiej gumy, które można wykorzystać. Aby nie wyciągnął do góry przy użyciu techniki 2 * 2 (2 twarzy, 2 bełkot). Jeśli chcesz elastycznego odcinku, to musisz sposób 1 * 1 (1 z przodu, 1 źle).

 2. Po pierwszej serii, będziemy blokować pracę. Dzianina ostatnią pętlę najpóźniej pozostałe szprychy (czwarty). Teraz wróć do pierwszych igieł i dzianiny wokół. Szerokość gumy zależy od chęci (kilka centymetrów lub dziesięciu).
 3. Gdy zaczynamy gumy dzianiny mankietem skarpetki. W tym przypadku należy dżersejem. Długość mankietu również wybrać samemu.

Heel toe:

 1. Knitting potrzebę pięty do podejmowania tylko pierwsze i czwarte szprychy, zostawiamy resztę (w ogóle, można podjąć dowolne dwa, w pobliżu, podczas gdy inni nie dotykać).

  Wysokość Provyazyvaem naszej pięciu. Podłącz pętle są 1 i 4 szprychy na jednym i rozpocząć pracę.

 2. Aby pięty przyszedł grube, gęste i nie przetarł się bardzo szybko, nie zużyte, będziemy korzystać z tej techniki dziania:

Z przodu (pierwszej pętli usunięcia przewagę, 1 z przodu provyazyvaem, usuń 1, 1 przód provyazyvaem etc.). Zatem zastosowanie do końca cyklu.

Po złej stronie wszystkich provyazyvaem pętli (bełkot).

W ramach tego programu, dzianiny około 4-7 cali (wysokość pięciu).

 • Teraz nadać kształt wykonanej pracy. Podziel się liczbę pętli na druty trzech, jeśli ich liczba nie jest podzielna, średnia dla szprych zostawić więcej. Zacznijmy od pierwszych marginalia i środkowej części (dzianiny pętli). Ostatnia pętla dzianiny pierwszy i drugi marginalia. Tak więc, pętla na szprychy bocznych będzie stopniowo obniżana, forma staje się trójwymiarowy.
 • Obalenia pracę i kontynuować na drutach. Robi wszystkie te same czynności (ostatnia pętla połowie przede marginalia provyazyvaem).
 • Nasz heel stopniowo tworzyć trójwymiarowy kształt (prostokąt). Trzeba zwolnić aż do pętli na szprychy ubocznych nie będzie końca.
 • Heel formowane i do podjęcia niezbędnych formularz do nas.
 • Aby dodać pętle, przejdź do produkcji podeszew, dzianiny je z krawędzi (zewnętrznej) stronie w otrzymanego produktu.
 • Dół:

  1. Wszystkie pozostałe pętle lub wpis jest podzielony na dwie równe części i igły rozpocząć dziania koło. Pierwszy i czwarty obwód więcej szprychy niż druga i trzecia. Zatem, w każdym kolejnym cyklu provyazyvaetsya trzeba zmniejszyć pętli provyazyvaya ostatniej pętli w trzecim i czwartym szprychy pierwszej pętli.

   Najpóźniej od pierwszych szprychy pętli na drugim i dzianiny pierwszej pętli. Działania te powinny być wykonywane aż Wszystkie szprychy nie będzie równa ilości początkowej liczby pętli.

  2. Zrobiliśmy kliny podnieść nogę. Teraz będzie to łatwe do zakładania skarpet, ponieważ stopy w tym miejscu nie jest dużo, ale szerszy.
  3. Teraz dziać koło dżersejem. Długość tego działania muszą być do małego palca.
  4. Przystępujemy do miski.

   Zmniejszenie pętli, można to zrobić na kilka sposobów:

  – Idź do końca pasujące do siebie mówił provyazyvat potrzebne dwie pętle razem na raz

  -te same etapy, ale tylko na tych stronach skarpety

 • Pozostałe cztery śpiewały zamknąć, odciąć nić, kotwiczenia pracy węzłów. Odciąć odcinek nici podszewki.
 • Nasze skarpetki są gotowe! Uda ci się, co ważniejsze, aby znaleźć trochę czasu. Cieszcie się i swoich bliskich!

  Share →