Jak zbudować w 2 miesiące?

Jak zbudować w 2 miesiące?

Chodzę do klubu fitness. Każdego dnia spotykam się z chłopakami, że są tam wahadłowy. Słyszę, jak mówią, a potem dają mi rady, co będę z wami podzielić.

Obiecaj, by stać się panem wszechświata nie będzie, ale … postacią znacznie poprawić.

Nie możesz poradzić sobie z każdym dniem – odbywa się 3 razy w tygodniu, jak wzrost mięśni potrzebne odpoczynku i czasu, aby odzyskać.

Zestaw ćwiczeń powinna składać się z 6-8 ćwiczeń. Każde ćwiczenie jest wykonywane przez 3-4 zestawów. Na podejściu do przestrzegania 5 ćwiczeń.

Zasady są następujące: 1 – za każdym razem, jest konieczne zwiększenie obciążenia. 2 – sztucznie zwiększyć swoją wagę. W jaki sposób?

Jako „ekstra” wagi, należy plecak, który, umieścić go pouvesistey i zacząć robić ćwiczenia.

1.Nachinat konieczne rozgrzać mięśnie – działa 20-40 minut.

2.Vis na bar, uchwyt – dłonie się, napina. Śledź wiszące na pasku z „r poziomym pasku z tyłu głowy.

To nie jest nic nowego, ale w celu osiągnięcia swojego celu, konieczne jest wykonywanie pull-up, bez szarpnięć, z tym samym minimalną prędkością, gdy w górę iw dół.

3.Otzhimaniya piętrze. Alternatywne podejście do odpoczynku, leżąc na brzuchu, ręce za głowę.

Lepiej wykonywać swoje pięści. Czy wolno. Nie zapominaj także o plecaku.

Ty i plecak – jeden podmiot w okresie całego treningu.

4.Lёzha na brzuchu, wsunąć stóp pod kanapą, założył ręce za głowę i powoli zapadają się z tyłu, podnoszenia i opuszczania górnej części ciała. To ćwiczenie jest pobranie mięśnie pleców.

5.Press. Leżąc na plecach, a schować swoje nogi pod sofą. Podczas opuszczania skłonił powrotem, a przy podnoszeniu ciała równomiernie, skręcić w prawo na następnym wzrostu – w lewo. Wycofać się na podłodze nie jest konieczne. A dlaczego nie?

To prawda, może przeszkadzać w plecaku.

6.Prisedaniya. Oprócz plecaka trzeba większą wagę w Twoich rękach. Może to potrwać plastikową butelkę wypełnioną wodą. Czy ćwiczenia powoli, z rozpostartymi ramionami.

Wystarczy, aby rozpocząć 15 przysiadów.

7. Po zakończeniu treningu pójść na spacer.

8. Nie zapomnij o wprowadzenie żywności białka w diecie. Najlepszym przykładem może być zbóż jęczmień, który służy do zwiększenia masy mięśniowej.

Myślę, że będzie sukces. Bo najważniejsze – aby zacząć robić. A wynik nie potrwa długo. Ale, po prostu proszę, bez fanatyzmu. -)

Linki do ulubionych dziękuję

Share →