Jak zmiany ciała po porodzie. Strzał Fotek

Jak zmiany ciała po porodzie. Strzał Fotek

Wiele matek w Wielkiej Brytanii rozebrany do bielizny, aby pokazać to, co robią z kobiet ciąży ciała i porodu. Dokonano tego na tle licznej błyszczącym sesji zdjęciowych niedawno gwiazda urodzenia, w cudowny sposób odzyskał swoje dawne proporcje.

Gisele Bundchen, Miranda Kerr, Adriana Lima, a nawet Beyonce w kilka miesięcy po porodzie wyglądała tak, jakby nie urodziła, a nie urodzić dziecko. W przyszłych matek, patrząc na ich zdjęcia, to wydaje się, że ciąża i poród nie jest tak niebezpieczne dla kobiecego ciała, jak się powszechnie uważa. Ale to Angielka śmiał publicznie rozbierać się, aby zobaczyć, co się stało z ich liczby.

W 26-letniej Natalie Edmonton rośnie miesięcznego syna Elliota. Mówi, że jej rozstępy po porodzie spowodowane zaskoczeniem nawet położną, że nigdy nie widziała takich. "Rozstępy po porodzie była moja matka, zaczęli pojawiać się i mam w ciąży, po wyciągnięciu hip – mówi Natalie. – Tak długo, jak były poniżej pępka, nie martwię się, bo ukrył je pod spodnie i spódnica. Ale Eliot zniosłem trzy tygodnie żołądka wzrosła jeszcze bardziej, a rozstępy iść wyżej.

Po moja rodzona matka dziesięcioleci usiadł na diecie, i tej samej kopalni. Mimo, że jestem zadowolony z mojego ciała, ale wiem, że żołądek już nigdy nie będzie taka sama",

W 22-letnia Amy Marshall zoptymalizowany po porodzie spadła w pierś. "Jego popiersie, byłem dumny, cały czas na sobie ujawniając szczyty, dał mi pewność siebie – mówi Eympi, hodowli dziewięć miesięcy córkę. – Wszystkie opowieści o piękno kobiet w czasie ciąży jest mitem. Z powodu hormonów w ciele poszedł trochę brzydkie znamię na czole i policzkach rozprzestrzeniać łuszczycy. Mimo, że po urodzeniu córki biust nieznacznie spadła, skóra była rozciągnięta tak, że teraz jego klatka piersiowa wyglądała pustych worków.

Chirurg plastyczny, do którego poszedłem, ja załamała 5600 funtów za działanie podnieść biust. Przyszłe matki muszą wiedzieć, że ich ciała nigdy nie będzie takie samo",

37-letnia Natalie Russell po ciąży i porodu róży i opracowany cellulitis.

"Oceniając teraz swoje ciało do ciąży, rozumiem, że to było zbyt cienkie – mówi Natalia. – Ale jego stopy były w dużo lepszym stanie. Teraz mam cellulitu. Kupować drogie kremy, przejdź do procedury – nic nie pomaga. Żołądek został luźne fałdy i pokryte, choć był odporny przez naturę.

Czy 30 przysiadów przed pójściem do łóżka. Oczywiście, że nie będzie efektowne, ale jego ciało jest nadal dumni, ponieważ dał mi syna",

Share →