Jak zorganizować ślub na własną rękę?

Jak zorganizować ślub na własną rękę?

Wierzcie mi! Jest to możliwe, jeśli naprawdę podekscytowany tym procesie. Przeciwnicy jasnego planowania mieć jakiś wpływ na jego zasad.

Ważne w ślub z jego własnymi rękami – Krok po kroku plan, po którym będzie można stworzyć ślub swoich marzeń!

Ludzie.

Przygotuj sobie ślub – To nie znaczy, wszystko zrobić wszystko sami, należy starannie wybrać jakość i wykonawców.

Każdy jeden z asystentów powinien skontaktować się z zaufania. Stylista, prezenterka, fotograf, kamerzysta – gdy komunikują się ze sobą, nie pojawiają się niepewność i wątpliwości – wybór jest poprawnie! Pamiętaj, dwie główne zasady w organizacji ślubu – Drogie nie oznaczać, i który chce zawsze znajdzie!

Plac zabaw dla dzieci.

Ważne i bardzo ważny punkt, bo najdroższe. Warunki korzystania z wyborem restauracji – świetne jedzenie, wygodny dostęp, przytulny pokój, jasna polityka cenowa. Wybierz elementy priorytetowe dla Ciebie. Możesz dać pierwszeństwo mniej eleganckim otoczeniu, ale wygodny dostęp i rozsądnych cenach. Albo, że nie należy ograniczać się do ceny, wybrać bardziej kosztowną, kosztuje ładny grosz, ale z dobrym wnętrzem!

Rada organizuje wesele na własną rękę – Dołączyć UMOWY gastronomii! W którym określa wszystko od ilości potraw, kończąc na obecność gniazda dla muzyków i odszkodowania dla walce potraw.

Suknia ślubna i garnitur pana młodego. Ten punkt zapłacić jak najwięcej. W przeciwnym razie – dlaczego goście, fotograf, kamerzysta i drugiego?

Na weselu, cała uwaga ci nowożeńcy! Musisz być doskonały, powinny być wygodne, trzeba podziwiać jego odbicie w lustrze! Szanowny Bride, należy powiedzieć o tym stylista ubierać. tak aby mógł odebrać najwięcej włosy i makijaż dla obrazu. W przeciwnym razie wybrać suknię w kolorze czerwonym, to ogromnie zaskoczony, kreator w próbach ukierunkowanych na nasyconym makijażu oczu, idealny do jasnej sukience!

Masz poradził sobie wszystkie elementy? Gratulujemy!

To wszystkie główne elementy ślubu! Teraz, można by pomyśleć o małe rzeczy, które nie są konieczne! Nie chcesz zamówić samochody – zaprosić gości do restauracji! Co do zasady, w domu każdy ma swoją własną moc!

Zaproszenie – mogą być wysyłane przez e-mail, korzyści z cywilizacji obejmuje dużą część ludzkości. Pokój na noc poślubną, zapytaj prezent od przyjaciół i rodziców! Nagrody dla gości kupić hipermarket podczas regularnych zakupów spożywczych.

Podwiązki, wnioski książek, świece do ogniska rodzinnego można zamówić online w przerwie roboczej. Zrelaksuj się!

. Ale wyraźnie czuć, że masz zrobione proces przygotowania? Czy podoba Ci się wybrać, zamówić wymyślanie? Przygotuj sam ślub? I jest myśl o zakupie dodatkowych akcesoriów, marzy o ślubie w niektórych kolorach?

Yay! Czy jesteś gotowy, aby zorganizować ślub siebie i masz to zawsze się dzieje!

A my zawsze pomaga! Proszę!

© Leah Batyuchenko, szczególnie dla przyszłych nowożeńców.

Share →