Jak zrobić bukiet ślubny z własnymi rękami?

Jak zrobić bukiet ślubny z własnymi rękami?

Można zrobić bukiet ślubny z własnymi rękami? Jest to możliwe, a nawet konieczne.

Tak, teraz kwiaciarnia usługi dostępne w wystarczających ilościach. Oryginalne i ciekawe kilka można zrobić jako firmy big-name, w prostych ulicy stragany kwiatowe.

Ale, po pierwsze, zwykle piękny bukiet ślubny bardzo gwałtownie i różnią się od siebie nie tyle jakości, jak ceny. Po drugie, pod uwagę aspekt energii. Po tym wszystkim, z wieloma z was będzie spędzać większość dnia, że ​​będzie w twoich rękach podczas ceremonii ślubnej, wszystkie fotografie, przy stole.

To dzień, gdy emocje są szczególnie dotkliwe. Zarówno pozytywny, jak i negatywny wpływ zwiększonego wpływu. Dlatego, dokonywania i tylko swój bukiet cię pozytywnie i ładowanie go zapisać.

To będzie niemal talizmanem ślubu.

Jaki powinien być bukiet?

Obecnie istnieje tradycja – Łamie wszystkie tradycje. Ale poważnie, dzięki dostępności informacji, możliwości podróżować i odwiedzać różne kraje, to wzajemne przenikanie się i transformacji tradycji i praktyk.

Częściej niż nie zapomniał znaczenie rytuałów stosowanych przez zewnętrznego piękna i osobliwości. A gdzie, jeśli nie na weselu, każdy krok ma określoną wartość.

Wskazówka! Na pewno przed ślubem, aby powiedzieć, że coś nie może być noszony, jak siedzieć, stać, chodzić, jakie słowa powiedzieć, a kwiaty w bukiecie zebrać, ale nie muszą najlepszą opcję – nie zwracać uwagi na te wszystkie uprzedzenia. Dostroić się do dodatniego – i wszystko będzie tak, jak chcesz.

Wybierz kwiaty

Tradycyjnie stosowane są panny młodej bukiet białych kwiatów. Ale teraz to nie jest koniecznie trzymać. Najważniejsze jest to, że są one w zgodzie z wyglądu panny młodej.

Wybierz kwiaty w tonie i stylu sukni z hali dekoracji. Może kolory mieszają się z kolorem włosów lub sukienki druhen. To jest absolutnie Twój osobisty wybór.

Wystarczy pomyśleć o tym, co bukiet w rękach cały dzień.

W związku z tym, warto zauważyć kilka «forum» podczas tworzenia bukiet ślubny:

  • Bukiet nie powinna być zbyt ciężki;
  • Nie używaj zbyt egzotyczne kwiaty, mogą powodować alergie;
  • jeśli używasz lilia z żółtymi pręcikami, pokroić na pyłki nie zabrudzone sukienka;
  • nie przesadzaj z biżuterią i dodatkowych elementów
  • Nie stosować kwiaty o silnym zapachu, to tylko na pierwszy zapach w 5:00 ból głowy;
  • Nie należy stosować kolory paznokci z cekinami.

Wskazówka! Dla panny młodej bukiet miniaturowych dopasowanie rozmiaru, ale nie bardzo wydłużone, z długimi wstążkami. Dla dziewcząt piękne bukiety wysokiej w postaci kropli.

Jeśli panna młoda ma wspaniałą biust – Należy unikać dużych i bujne bukiety, ale zbyt mała nie będzie dobre.

Teraz «tak, oni są»:

  • może odebrać kwiaty w różnych kolorach, ale harmonijny, nie kontrastujące;
  • kolor wybrać «trwały», Świeże;
  • zapoznać się z podstawami, użyj specjalnego «mikrofon»Gąbka nie przepuszczać wody;
  • zbierając bukiet, aby na tyle długo, bazę, żeby wygodnie trzymać

Konkursy dla gości weselnych fascynujące musisz mieć party wakacje.

Sztuczne bukiet ślubny z rękami

Nawiasem mówiąc, wśród najnowszych trendów w modzie ślubnej – ślubny bukiet sztucznych kwiatów. Teraz sprzedajemy tyle dobrze wykonane kwiaty, które są nie do odróżnienia od prawdziwych.

Jeśli chcesz eksperymentować, aby kilka z góry. On na pewno nie więdną, a zobaczysz, że jest to dość elegancki. Przez bukiet niekoniecznie jest gotowy do użycia kwiatów.

Można zrobić stylizowane kwiaty.

To może być coś jak topiary, lub jedwabne wstążki w kazanshi sztuki. Kwiaty mogą być wykonane ze specjalnego papieru, tektury, kulki lub nawet zimną porcelany. Istnieją kwiaty, szydełkowane lub tkane na frywolitki. Wyglądają uroczo ozdobione cekinami i koralikami.

Topiary drzewa lub szczęście łatwo przekształcić się w szczęśliwej ślubny bukiet. Weź Gąbka piłkę, zasadzić je w drewnianych szaszłyków. Możesz użyć gotowych kwiatów lub zwinąć je z taśmy, ale można zrobić rocznika z wieku papier.

Pistolet do klejenia klej je na piłkę. Dekoracje ze wstążki lub organzy, a także perełek lub cekinami. Podstawa i jedwabne wstążki posiadacze zawinąć w tonie, pozostawiając kilka luźne końce.

Wskazówka! Czy dla siebie bukiet boutonniere dla pana młodego zrobić w tym samym stylu. Może to być kwiaty, takie same jak w bukiet lub tylko element dekoracyjny.

Najważniejsze, że echem siebie.

Drugi bukiet

Ostatnio, w sieci jest znaczne kontrowersje na ten temat. Jaki jest sens? Istnieją dwa zasadniczo różne opinie. Powinna wyrzucić swoje niezamężne dziewczyny bukiet czy absolutnie nie może i trzeba drugi rzucać bukiet.

To także jest uprzedzenia tribute.

Zgodnie z potrzebami – i postępować. Ale jeśli nie dostać dobrą ślubu bukiet ślubny z ich rąk, to dlaczego nie zrobić bukiet panny młodej, a drugi również własnymi rękami? Szczególnie teraz, że panna młoda często zmieniają strój na wakacje.

Tak zrobić dwa bukiet pasujące każdy strój. A potem spokojnie wziął jedną dziewczynę. Niech twój cud ręcznie przyniesie komuś innemu radość.

Najważniejsze, że ślub ty i pan młody był w dobrym nastroju, więc rodzina miała miłość i zrozumienie. Piękny bukiet ślubny będzie przypomnieniem tym uroczystym dniu.

I niech twoje życie rodzinne będzie bardzo długa, do srebra, złota i diamentów ślub puszki i w oczach waszych sercach zapach miłości. I w rękach kwiaty.

Share →