Jak zrobić choinkę z ich rąk się cukierki

Jak zrobić choinkę z ich rąk się cukierki

Nowy Rok tuż za rogiem, trzeba przygotować prezenty i umieścić choinkę, i można zarówno jedno i drugie zrobić choinkę z rękami na słodycze w prezencie. Praca jest prosta, szybka i mogę was zapewnić, prezent może się po prostu wspaniały. Wątpliwości? Powstało pytanie: co może być elegancki w cukierków? W cukierki niczym drzewa słodyczy może być prawdziwą niespodzianką.

Oczywiście, to wszystko zależy też od Twojej wyobraźni, jak daleko można przynieść.

Do produkcji choinki, musisz cukierek w ładnym opakowaniu jednostkowym, może to być trufle lub inne słodycze. Cukierki na choince lepiej wybrać światło lepiej utrzymane.

Należy również grubej tektury, obustronną taśmę (klej może być używany) i nożyczki. I, oczywiście, nie zapomnij o ozdób choinkowych, takich jak deszcz, blichtr i płatki śniegu.

Z grubej tektury wycinanki półokręgu i złóż go w stożek, należy trzymać się razem. Jeśli chcesz mieć Choinka była na dole, musi przeciąć krawędź stożka w postaci makaronu i zawija je w środku, a następnie wkleić je później okrągłe dno, które również wycięte z kartonu.

Jeśli zrobić prezent dla dziecka, które można umieścić wewnątrz drzewa, takie jak zabawki. Jeśli chcesz, to drzewo, aby dać do znajomych lub rodziców mogą być umieszczone wewnątrz butelkę szampana, ale musi odciąć górną część stożka odepchnąć butelkę. W skrócie, drzewo słodycze mogą służyć jako doskonałe opakowania dla prezentów.

Następnie trzymać cukierki koło drzewa. Można przykleić na dwustronnej taśmy, która wcześniej została przyklejona do stożka, albo klejem. Drzewo, jest już prawie gotowy.

Pozostaje wymyślić jakąś górę. Tu pracuje jako wyobraźni, można dołączyć dowolny piękny płatek śniegu, pięcioramienna gwiazda może być wykonane z tektury i pokryte folią, i można kupić gotowe na szczycie niewielkiego drzewa.

Nie zapomnij o biżuterii. Możesz udekorować choinkę blichtr, nici wszelkich koralików, śniegu i innych ozdób choinkowych.

Dobrze, że to wszystko, Drzewo cukierków gotowy. Prezent Pobierz pyszne, piękna i prawdziwa niespodzianka.

Oferujemy Państwu kilka dodatkowych opcji drzew z słodyczy, które są wykonane własnymi rękami:

Share →