Jak zrobić ciasto pieluchy własnymi rękami

Jak zrobić ciasto pieluchy własnymi rękami

24 października 2012, 14:03

Pieluchy nigdy nie za dużo – mówią rodzicom nowonarodzonych dzieci. Dlatego pieluszki jest jednym z najbardziej palących darów dla pierwszego roku życia dziecka. Ale przyszedł z wizytą do dzieciaka z opakowania, nawet jeśli to jest bardzo potrzebne pieluchy – jest prozaiczny. Pieluchy może dać piękne!

W wielopoziomowego tort ozdobiony kolorowymi wstążkami i zabawek dla niemowląt i z niespodzianką dla rodziców w środku!

Do produkcji Tort z pieluch z rękami potorebuetsya jesteś:

– Pieluchy (więcej ciasta, więcej będziesz musiał pieluchy);

– Piękna taca lub patera na przyszłość;

– Gumki do pieniędzy (jeden dla każdej pieluchy);

– Podszewka tkaniny do dekoracji warstw ciasta (kolor tkaniny mogą być używane);

– Szeroki (szerokość pieluchy) satynowe wstążki do dekoracji warstw ciasta (pasy kolor musi być taki sam jak kolor tkaniny);

– Szerokie kolorowe wstążki do dekoracji tortu.

Wykonywanie tort z rąk pieluch :

1. Ciasto warstwowe mogą być stosowane jako butelki pręta szampana – będzie niespodzianką rodziców. Umieścić butelkę szampana w środku zasobnika. Każda pieluszka z opakowania i trzeba dostać się toczyć w probówce (zestalania grubych krawędziach), zabezpieczenia gumek do ceny.

2. Gdy wszystkie pieluchy skręcone mocno umieścić je wokół butelki w tyle warstw, ile potrzeba, aby wypełnić podajnik. Jeśli pieluchy redukcji nie pasują dokładnie do butelki, biegać jednym nie warstwy Złożone pieluchy. Uformowana warstwa należy również zabezpieczyć gumką – na pierwszy poziom.

3. Jeśli kolorze lub pieluchy nie są ułożone dokładnie, można zamknąć cienka warstwa tkaniny białe lub inny kolor. Wytnij kwadrat tkaniny, złóż go cztery razy, a do rożny cięcia dostać dziurę równą średnicy butelki. Rozłóż materiał i obejmuje pierwszą warstwę ciasta, ubrany w szmatki przez szczelinę w butelce.

Zabezpieczyć zespół tkanin.

4. Formularz więc inne poziomy i zakończyć je szmatką.

Każda następna może być mniejsza niż średnica poprzedniej. Szczelina w górnej warstwy tkaniny nie muszą – być cała powierzchnia.

5. Teraz zawinąć każdej kondygnacji szeroką satynową tasiemką w kolorze tkaniny, który ukrywa gumę mocującą. Jeśli taśmy nie są tak szerokie jak pieluchy, a następnie pozwala im się w dwóch rzędach, spajanie ze sobą dwustronnej taśmy klejącej. Zamiast taśmy można obracać warstwy złożone pieluch lub podpasek.

6. „szkielet” z ciasta jest gotowy! Można udekorować! Użyć do dekoracji wstążki satynowe i łuki, ubrania i zabawki dla dzieci.

Piękne ciasta wyjdzie i jeśli nie zamknąć tkaniny pieluch tier, ale w tym przypadku konieczne jest, aby wejść w bardzo zadbana i gładka.

Share →