Jak zrobić kilka cukierków?

Jak zrobić kilka cukierków?

Teraz stało się bardzo popularne zrobić i dać bukiety słodyczy. Z nich robić różne bukiety w różnych kształtach. Bukiety dać na urodziny, nauczycieli, ślub dokonane w formie serca, aby na butelkę szampana. W celu dokonania tego rodzaju bukiety potrzebują dużo składników i wyobraźni. Cukierki zrobić choinkę. Koniecznie podstawę do takich kwiatów, może być pianka, i można nawet użyć prostego pianki budowlanej, możesz się baza z tektury, po dokonaniu wzór różnych kształtach, takich jak samochody, wagonów, statków, budynków itp a następnie, aby tę formę cukierków załączeniu.

Do podstawy, można korzystać z różnych tkanin produktów, kubki plastikowe, ceramiczne. Wybór podstawy do Ciebie. Następnie trzeba wybrać się cukierki i dekoracje są różne, może to być taśma, włókniny, papier falisty, tiul

Bukiety Candy – jest to świetna dekoracja stołu, idealny prezent. Aby tworzyć własne cukierki bukiet puszkę i dzieci 10 lat. Minimalne i maksymalne koszty wrażenia.

Do produkcji cukierków trzeba bukiet cukierków w papier pakowy lub jasny dar taśmy jasne celofan, wykałaczki, tacy piany, różnych pojemników (z tworzywa sztucznego, z wikliny).

1. Sposób cukierki do dekoracji bukiet o nazwie „trufla na uchwycie.” Aby to zrobić, wziąć cukierka, i dołączyć do wykałaczkę słodycze ogon. Możesz dołączyć jasną wstążką lub taśmy.

Również wygląda wielki blichtr i inne jasny materiał taśmą.

2. Metoda ta nazywana jest „trufla cylindra.” Jeśli kolor cukierków wrapper jesteś zadowolony, możesz skorzystać z chrupiącym jasne celofan. Aby to zrobić, prostokąt celofan cukierki i wykałaczki. Celofan owinąć słodycze tak, że tworzą cylinder. Do jednej wolnej krawędzi dołączyć wykałaczki.

Druga strona taśmy przymocować starannie. Druga strona wykałaczką naprawić pierwszą metodę.

3. trufli w stożku. Aby to zrobić, obróć stożek kolorowy papier prezent i umieścić go na kawałku cukierków. W wolnej krawędzi, włóż wykałaczkę i zabezpieczyć taśmą.

4. Metoda „godziny policyjnej”. Dla tego typu dekoracji potrzebne trufle cukierki lub medaliony. Zawijać cukierków muszą kwadrat 13?

13 cm. Owiń cukierki jest konieczne tak, że pokrywa się z centrum placu. Powinno to wyglądać mniej więcej tak lizaka.

5. W celu umieszczenia już bukiet trzeba piany, okrągłe lub kwadratowe. On już włożona gotowy kwiat, ozdobiony satynowymi wstążkami, blichtru, cekinów. Oprócz kwiatów, można wstawić pozostawia sztuczne kwiaty, które muszą być dołączone do wykałaczką. Wiele łączyć techniki cukierków bukiety kwiatowe.

Można wstawić dodatkowych elementów suchych kwiatów i liści, w zależności od przedmiotu bukiet.

Share →