Jak zrobić klasyczną i niezwykły pakiet włosy

Jak zrobić klasyczną i niezwykły pakiet włosy

Belka – jeden z najprostszych i najbardziej eleganckich fryzur dla długich włosów i włosy średniej długości. Innowacyjne połączenie prostoty, komfortu i elegancji! Jak zrobić paczkę włosy do codziennych i na specjalne okazje?

Belka idzie również z sportu, biznesu i stylu casual i stylu wieczorem. Najważniejsze – aby wybrać odpowiednią wersję belki i akcesoria. Tworzenie wiązki nie wymaga specjalnych umiejętności i wysiłku, więc można to zrobić w absolutnie wszystkich warunkach, nawet na drodze lub w kampanii.

Przy użyciu różnych technik, skromny i prosty Belka może być łatwo przekształcony w luksusowy fryzury dla recepcji, ślub lub romantyczną randkę.

Uniwersalne rozwiązanie dla każdego włosa

Belka – korzystna dla absolutnie każdej sytuacji i stylu sukni. Po zebraniu włosy w kok, wygodny do uprawiania sportu (pamiętacie słynne sportowców i tancerzy) oraz prace domowe, na zakupy lub spacer z psem, a na spotkanie biznesowe lub na kolację będziesz na szczycie! Co najważniejsze, będziesz wyglądać nie tylko piękne, ale również czuć się komfortowo i pewnie, dzięki mocujące fryzurę.

Kto powinien się wiązkę

Wariacje na belce, jest więcej niż kilkanaście. Ze względu na tę różnorodność, ta fryzura można nazwać uniwersalnym, ponieważ każda kobieta, jeśli chcesz być w stanie znaleźć idealne kilka. Jednak mimo całej różnorodności i wszechstronności wszystkich, nie zapomnij, że wiązka, jak każda inna fryzura może podkreślić nie tylko godności kobiety, ale także swoje wady. Elegancki Belka – idealna fryzura dla smukłej szyi łabędzia dama z funkcji i stałych. W połączeniu nawet wiązka niechlujny i zaniedbany wygląda jak król!

Jeśli szyi jest prawie łabędź, wiązka jest lepiej zrobić mniej, nie skupiając się na szyi.

Od wysokich belki na górze jest dać i wysokie dziewczyny. Niska miękkie snop pomaga rozjaśnić zbyt długą i cienką szyję. Właściciele nape kształt idealny bujne mieszkanie wysokie belki: płaskie, obszerne, kręcone, oraz w postaci ośmiu. Krucha kobietka nie pasuje ogromne masowe wiązki długie włosy, które wygląda jak co najmniej śmieszne.

Lepiej jest zrobić ciasny kok urządzone wiruje loki lub dwa małe światła z każdej strony. Dla wysoko położone w górnej belce, ważne jest, aby wzrost włosów na szyi były zbyt mocno.

Jak zrobić paczkę włosy

Długie włosy i średniej długości włosów – idealnym materiałem do twórczych eksperymentów fryzjerskich, z których można „budować” czegokolwiek. Belka – idealne do pracy, nie wymaga specjalnych umiejętności, wysiłku, luksusowy styl i sprytnych urządzeń. Poza tym, on prawie nigdy nie wychodzi z mody, a wiele wariacji na temat klasycznego wiązki pozwala miłośników tej fryzury zawsze inny i niepowtarzalny.

Aby pakiet włosy zebrane z tyłu lub na górze głowy, są skręcone i zabezpieczone za pomocą szpilek, tworząc węzeł. Jeśli chcesz dodać objętość włosów, można stosować różne okładziny, na przykład, wałki z gąbki lub kok. Belka może być ciasne lub luźne, „elegancki” i schludny lub celowe zaniedbanie, wysokie lub niskie.

7 warianty popularnych fryzur

Tradycyjna prosta belka

Dodać zwykła belka łatwiejsze: czesane włosy, zebrać je w wysokiej lub niskiej kucyk, skręcone w wiązki jest skręcone w węzeł i dokręcić szpilki tak, że są one niewidoczne. Zamiast szpilek, można użyć długą szpilkę w postaci kleszczy. Dywersyfikacji trochę przypraw i normalnej belki wiązka może być pozostawiony na dole pary cienkich nici. Schować je w rzęski i umieścić na górnej stronie belki.

Końcówki wici wyłączyć w ringu i dołączyć do włosów niewidzialnego.

Stylowa „Astrachań” belka z wici

Poziomo podzielić włosy na 4-5 równych części. W każdym miejscu, zebrać włosy w kucyk i mocno wkręcony w wici przypomnienia doodle utworzone pętle i wzory. Powstały stylowy „Astrachań” belka z wici zabezpieczone sworzniami i niewidoczne.

Ta fryzura zawsze wygląda oryginalny i nowoczesny!

Eleganckie klasyczne belki

Podzielić włosy na trzy części. Guz część robi więcej dwóch pozostałych. Dwa przednie boczne lepiej podzielić rozstanie z boku. Przednie sekcje włosów dla prostych zacisków mocujących.

Główną część włosy starannie czesane potylicznej, wznosi się do góry i mocno kurczliwe elastyczna, dzięki czemu ogon. Curl włosy luźno uprząż i wyciągnąć go kilka razy wokół nasady ogona. Zostaw małą pętlę w tym odcinku wolnej końcówki ogona.

Mocno zacisnąć węzeł i ukryć końców pasm w nim. Belka kotwienia stadniny i wszystkie posypane lakierem. Teraz, z dwóch bocznych części spinki do włosów i wyjąć grzebień je.

Ustaw lewy boczny zamek podłogi światła, pięknie położony ucho, i przymocować go niewidzialnym, pozostawiając końce rozpuszczonymi włosami. To samo jest wykonane z części po prawej stronie. Elegancki wiązka włosów jest gotowy!

Doskonały wybór fryzury biznesowych dla kobiet biznesu.

Uroczysty opcja z obręczami

Nałożyć na wilgotne włosy stylizacji oznacza, że ​​podczas suszenia można je całkowicie wyciągnąć. Suche i wyprostować włosy z suszarką do włosów i szczotką, zebrać je w wolnym koński ogon, palce z przodu trochę odkręcając napięcie włosów. Ogon przekształcony do wolnej wiązki, nie za mocno i zapewnienie mu szpilki niewidoczne. Następnie dwa obręcz.

Jednym z nich jest noszona na głowie, umieszczenie go w odległości 4-5 smot włosów. Drugi pierścień jest pięć centymetrów od pierwszego. Zakończył fryzura posypane razie potrzeby farbę wygładzania kołowrotek.

Pakiet włosy falowane

Proste w wykonaniu, ale bardzo skuteczne fryzurę. Aby pakiet falowane włosy, wilgotne włosy umyte Zadaj mus. Z pomocą suszarki do włosów i okrągłej szczotki i wysuszyć je prostuje włosy. Weź szczypce i duży kołowrotek kołowrotek dla remisem wokół nich włosy, ale nie wyleczyć, lub pierścienie są uzyskane, i musimy tylko falę. Nici gotowe zebrać w wolnym ogonowej i ładowania gumką.

Ostatni raz włosy płynący przez gumę, pozostawiając im swobodę sag w pętli. Pętla krążących wokół gumy, wysyłając go w dół. Naprawimy jej szpilki do włosów.

Opcja ta będzie wyglądać perfect promień odebrać sygnał na buty i sukienki i lakierów ćwiekami satynowe wstążki.

Exquisite wiązka z biżuteria i akcesoria

Zwykle codziennie wiązka jest łatwo przekształcony w luksusowy fryzury wieczorowej z akcesoriami i ozdoby do włosów. piękne oryginalne szpilki, kwiaty, broszki, spinki, grzebienie, ozdobne szpilki. Najważniejsze – nie przesadzaj, zwłaszcza z metalowe kolce. Trafi ona bez smaku, poza dużą liczbą metal „w nagłówku” mogą powodować bóle głowy.

Share →