Jak zrobić kosz wiklinowy z papieru

Jak zrobić kosz wiklinowy z papieru

W ostatnich latach, mam zgromadził ogromną ilość papieru do pakowania, ponieważ z moich zakupów. I mam fantastyczny pomysł w mojej głowie, aby włączyć się w stertę papieru kosz wiklinowy wykonany własnymi rękami. To było takie proste i słodkie kolej makulatury w użyteczne i piękne rzeczy. Zestawione w paski i szyte linia pasek papieru zamienił się idealnym materiałem do tworzenia piękna Kosz domowych.

W tym koszu można umieścić wszystko – przędzy, papier, drobne akcesoria, itp Ty też możesz zrobić to sam kosz z rękami. I tak, niech krok po kroku przyjrzeć się, jak zrobić tkane papieru w bardzo krótkim czasie, nie płacąc ani grosza.

Do produkcji koszy wiklinowych trzeba papier pakowy, maszyny do szycia, klej, spinacze, nożyczki. Jeśli nie masz prosty papier pakowy, papier do pakowania tapety lub też idealnie nadaje się do tego celu.

I tak przeciąć papier owijający wzdłuż na paski szerokości i złożyć je w szerokich taśm o 1 „. Wymienić papier zespołu kilku warstw, jak pokazano na rysunku z grubych pasków. Tylko nie przesadzić. Ponieważ pasy musi być elastyczny zwinięty w oplocie. liczba warstw zależy od gęstości papieru.

Mam dziesięć warstw. Jeśli nie mniej gęstych warstw papieru, jeśli papier jest cienki – wręcz przeciwnie.

Następnie szyć krawędzi maszyny do szycia. Przyszyty wzdłuż jednej krawędzi, na głębokości około 1/8 «, Kontynuuj, aby zrobić to samo z drugim końcu paska. Wszystkie paski papieru muszą być uszyte w ten sposób.

Niektórych z tych taśm, aby utworzyć podstawę tych koszy. Kiedyś osiem pasków papieru.

Następnie zaczynają się przeplatać te pasy na krzyż. Jeśli masz jakieś paski jest minusem, to można zobaczyć na krawędzi papieru, a następnie umieścić pasek bełkot góry. W rezultacie okazało się, że lewa strona taśm ukryje się wewnątrz kosza.

Po ustaleniu wielkości dna kosza zabezpieczyć oplot klejem utrzymać zapadnięciu się podczas dalszej pracy.

Następnie zmierzyć szerokość jednego z platting stron, dodać 2» i pomnożyć przez cztery. Pobiera długość pasów, z których splot wszystkie cztery boki koszyka. Aby taśmy o takiej długości, przy użyciu powyższej metody dla pasa, który został użyty do stworzenia koszy.

Kiedy zespoły są gotowe rozpocząć tkać je z paskami do stworzenia bazy stron kosza. Aby móc pracować komfortowo zamocowania każdego plecionki zaciski paska względem siebie, jak to pokazano na rysunku.

Po zakończeniu pierwszego rzędu, rozkładana końce między paskami i przyklej je na to nie wystają na zewnątrz.

nadal splot kosz ręcznie w podobny sposób przesuwając pliki z jednego rzędu do drugiego. Mam cztery wiersze, ale można zrobić więcej wierszy, a następnie dostać się nad koszem. Albo zrobić poniżej kosz, jak wolisz.

Po zakończeniu tkania boków, owijanie wszystkie krawędzie wewnątrz kosza tak, aby nie były widoczne z zewnątrz.

Share →