Jak zrobić krem ​​w domu

Jak zrobić krem ​​w domu

Krem Krem jest uniwersalna, ponieważ może być stosowany do smarowania i ozdobić różne słodycze: ciasta, ciastka, ciasta i ciasteczka, eclairs. Krem ma niską zawartość w jego skład tłuszczów i węglowodanów, dlatego, że często może być stosowany bez szkody dla zdrowia. A jeśli nie dodać olej, będzie to wspaniały dodatek do kakao lub kawy, będzie można przelać ciastka lub owoce lub wyślij go na lody lub kieliszków.

Jak zrobić krem

Istnieje kilka receptur na budyniu. Przyjrzyjmy się im bliżej. W pierwszej metodzie przygotowania należy wziąć krem ​​2 szklanki mleka, 2 jajka, cukier i 3 łyżki filiżanka. l. mąki. Najpierw trzeba wymieszać mąkę z cukrem, dodać jajka i pokonać z mieszadłem.

W tej samej mieszaninie powoli wylewa się do mleka. Wymieszać wszystko i postawić na ogniu. Gotować potrzebne do wytworzenia pierwszego pęcherzyka, stale mieszając.

Następnie zdjąć z ognia i dodać cukier waniliowy. Posypać cukrem na wierzchu kremu i pozostawić do ostygnięcia.

Główną zasadą jest, aby krem ​​w domu – cały czas ingerować, aby uniknąć grudek, i że nie jest spalony.

Według drugiej metody, potrzebne są następujące produkty: 4 szklanki mleka, 2 łyżki. l. mąki, 2 łyżki. l. skrobia, 1 szklanka cukru, 2 jajka i masło 100g. Pokonaj jajka wraz z cukru, skrobi i mieszanki mąki. Wszystkie mix i rozcieńczyć mleka.

Dokładnie wymieszać. Pozostałe mleko umieścić w ogniu i doprowadzić do wrzenia, powoli wlewając powstałej mieszaniny. Następnie zdjąć z ognia, ostudzić i bić się z olejem.

Krem można wytwarzać bez dodatku oleju.

W celu prawidłowego dokonania custard w domu, trzeba gotować go w szklanej, ceramicznej lub emaliowanej misce i łyżką lub szpatułką ingerować tylko w drewnie.

Rozważmy inny przepis kremem w domu. Aby go, trzeba te składniki: 1 jajko, pół szklanki cukru, pół litra mleka i 2 łyżki. l. mąki. Cukier zmieszać z mąką i pocierać razem z jajkiem.

Powoli wlać mleko. Wszystko dokładnie wymieszać. Zagotuj śmietanę w małym potrzeba ciepła, stale mieszając, aż zgęstnieje.

Następnie dodać 100 g masła i umieścić do ostygnięcia.

Share →