Jak zrobić kwiat phalaenopsis?

Jak zrobić kwiat phalaenopsis?

Tak, mamy zdrowe i silne phalaenopsis, które jest Od kilku lat, nie chce kwitnąć !

Nie może być kilka powodów, dla jego netsveteniya, ale klucz i najważniejsze – brak prostak między podlewaniem.

Moje pierwsze Phalaenopsis wyrósł regularnie przez prawie rok, kiedy nawet nie wiedziałem, że Phalaenopsis i był z nami tylko "orchidea", Stał na ciemnym północnym parapecie, na bardzo gorąca w okresie grzewczym, baterii. Nie nawozów, nie używałem go. I wszystkie te pięć lat regularnie rozkwitł i kilka szypułek.

Dorastał, teraz pamiętam, jak bardzo przerażające w podłożu kokosowym. I podlewać go jako normalnego zakładu – przelał w garnku na najlepszych, a nadmiar wody do kanalizacji poprzez odpływem, ale ja nie bardzo regularnie.

Hybrydowa Phalaenopsis

Więc jeśli Phalaenopsis prezentowane sobie sałatkę, po prostu zapomnij o tym często w trakcie nawadniania.

Drugim powodem netsveteniya Phalaenopsis – w roślinach brak niezbędnych zmian temperatury naturalne.

Upewnij się, że konieczne jest różnica temperatur dzień / noc, co najmniej 4 stopnie, które jest, gdy 25 dzień, noc niech będzie 21. Wiosną i latem, okazuje się.

Hybrydowa Phalaenopsis

Trzeci powód netsveteniya Phalaenopsis – nadmierny entuzjazm do nawozów storczyki.

Być może analfabetami sprzedawca w kwiaciarni zalecił do stosowania nawozów i opieki mogą popchnąć roślinę do niekontrolowanego wzrostu. Zatrzymaj się i korzystać z nich podczas podlewania storczyka tylko czystą wodę.

Phalaenopsis Szczęśliwy Anioł

Czy zauważyliście, że często rozwija się bez Phalaenopsis korzenie wywodzi? To jest bardzo limitu w wodzie, kiedy po prostu nie pić niczego. Suchy okres w przyrodzie jest właśnie sezon kwitnienia Phalaenopsis. i wszystkie storczyki, gdy zaczyna lat-owadów zapylających.

Hybrydowa Phalaenopsis

Share →