Jak zrobić kwiaty z papieru własnymi rękami

Jak zrobić kwiaty z papieru własnymi rękami

Wraz z nadejściem wakacji, każdy z nas zadaje pytanie: „Co dać?” Odpowiedź jest prosta: „Możesz zrobić kwiaty z papieru własnymi rękami i dać im „. Tanie i smaczne, ale w tym samym czasie, oryginalne! Wszystkie prezentowane ze zwykłymi kwiatami, które będą rzucane w ciągu kilku dni, a te będą przypominać o przeszłości wypoczynku przez długi czas. Inną zaletą takiego prezentu jest to, że nie są wcale trudne, a proces zajmie wiele przyjemności i pozytywne.

Żaden z historyków nie mogę powiedzieć dokładnie, kiedy pomysł zrobienia papierowe kwiaty własnymi rękami, ale najważniejsze, że wiemy to sztuka jako świetny sposób spędzania czasu i rozrywki. Istnieje hipoteza, że ​​ten rodzaj działalności pojawił się wkrótce po pojawieniu się papieru i natychmiast opracowana w Japonii, a dopiero w XX wieku rozprzestrzenił się na całym świecie i znaleźć oddźwięk w sercach wielu.

Aby kwiaty z papieru własnymi rękami. trzeba nie-wiele, nożyczki, klej, drut, ołówek, flamastry, papier falisty, i trochę cierpliwości i wyobraźni. Należy wybrać, jaki rodzaj kwiatów jest. Jak w większości kobiety kochają róże, uczyni je.

Po przygotowaniu wszystkich składników, można rozpocząć

W rzeczywistości sprawa. Weź kartkę papieru (2055 cm długości), slazhivaetsya jego szeroki (powinien dostać 10 cm) i skleić połówki na krawędzi. Po raz kolejny slazhivaetsya szerokości są wygięte jeden róg, tak aby było te same kwadraty wielkości, i uczynić „akordeon”. Następnie pokroić na dwie części placu.

Powinieneś dostać sześć części (kwiaty z papieru z ich dłonie wyglądają blisko prawdziwego koloru, powinny malowania). Weź szablon na okręgu z jej stóp, dostosowuje do kwadratu (nogi powinny być na dole, gdzie zbiegają się w jednym) i wyciąć przygotowany formularz.

Gdy płatki są gotowe, należy postępować, aby dać im naturalny kształt. Musisz wykałaczkę. Zawiń brzegi na wykałaczki w formie pięciokąta.

Z resztek produkcji papieru kulki i związane z drutu, nadając mu kształt wydłużony. Jeden płatek undergirding to pole puste, pozostałe trzy wystające wokół centrum, nadając kształt płatków. Następnie ustawić w centrum płatki (4), otworów i rozciągnąć drut. Dokonywanie naturalny kształt róży i kleju do centrum.

Więc trzeba zrobić z resztą zestawów płatków. Kiedy korek jest gotowy, należy nadto fluff klej u podstawy, tak, że nie rozpadają się.

Następnie podejmuje zieloną księgę, opartą na kwiat spornych paski, rozmiar 1.54 cm, a reszta liści cięcia róż do 05:56 podstawa i łodygi. Ulotki podłogowe, które są klejone na jednym kwiatem (na ziemi), dodać 3 więcej małych stworzyć naturalny efekt. Pozostali liście łodygi przyklejania do drutu i zebrać trzy kawałki na dwie gałęzie.

Ukrywa je na ziemię i wszystko, wstał z papieru gotowe ręce!

Teraz możesz cieszyć się rezultatami swojej pracy i zadowolić innych!

Oto kolejny bardzo piękne kwiaty z papieru. Proponuję spojrzeć Masterclass Wiszące piwonia

Share →