Jak zrobić ozdobne poduszki z ich rąk?

Jak zrobić ozdobne poduszki z ich rąk?

Piękno i komfort każdego wnętrza składa się wiele rzeczy, a małe rzeczy nie zdarzają się tutaj, ponieważ wszystko, co jest ważne: meble, kolor i fakturę, ogólny schemat kolorów, oświetlenie i akcesoria. Szczególną rolę mogą być podjęte, aby akcesoria, zacytować kształcie analogię, można powiedzieć, że wnętrze – to jest ludzkie ciało i akcesoria – jego ubrania. Rzeczywiście, z pomocą akcesoriów, można „ukryć” pewne wady i podkreślać godność wnętrza, ale bez wyposażenia wnętrz będzie wyglądać jak coś nudnego i „nagim”.

Przez i akcesoria obejmują wazony i obrazy, które nadają pomieszczeniu subtelności i elegancji i dekoracyjne poduszki, które sprawiają, szczególnie wygodne krzesła, łóżka i kanapy, i tak dalej. Nawiasem mówiąc, nie jest konieczne, aby przejść do sklepu, aby w jakiś sposób dekoracji wnętrz, ponieważ można zrobić ozdobne poduszki z ich rąk. Co jest potrzebne?

Drobiazg – trochę cierpliwości, umiejętności pracy z igłą i nicią, kropla wyobraźni i, oczywiście, materiały, z których masz zamiar zrobić poduszkę.

Poduszki inna liczba pozytywnych cech. Po pierwsze, można zrobić poduszkę i wiele poszewki dla niej – tak masz na co dzień będą różne. Ale po drugie, dekoracyjne poduszki, zwłaszcza uszyte z rąk – to wielki i słodkie prezent.

Jak uszyć poduszkę z rękami? Uzyskanie wyżej wymienionych korzyści dekoracyjnych poduszki będą uszyć poszewkę oddzielnie i oddzielnie jak poduszka.

Aby to zrobić, podjąć odpowiednią ilość gęstej tkanki, gdy poduszka jest rozmiar 45 * 45 cm, to trzeba wyciąć dwa kwadraty o rozmiarze 46 * 46 cm (jeden centymetr dodać szew). Dalsze szczegóły dotyczące przyszłych poduszki szyć, pozostawiając po jednej stronie nie są podłączone – tutaj będziemy wchodzić w wypełniacz, może to być zwykła bawełna, wyściółka poliestrowa mrugnięcia. Po ułożeniu wypełniacz przyszytej lewą stronę – całej naszej poduszce gotowy, a teraz jesteś gotowy szyć poszewki.

I tu czeka nas miła niespodzianka, bo to jest nasza pillow– dekoracyjny, czyli poszewka może być jeden, który mówi ci wyobraźni. Możesz uszyć poszewkę użyciu techniki patchwork, tworzą własne wzory i ozdoby, można ozdobić poduszki dekoracyjne poduszki, tabulatorem jej piękne guziki, koraliki i cyrkonie. Cóż, jeśli wiesz, jak robić na drutach lub haftu – wtedy można łatwo stworzyć piękną i oryginalną poszewkę.

Share →