Jak zrobić piękny manicure?

Jak zrobić piękny manicure?

Wideo Artykuł

Wysoka jakość i oryginalny manicure muszą przeznaczyć kobietę między innymi. Nauczmy się jak zrobić piękny manicure w domu, zwłaszcza, że ​​to nie jest problem. W tym samym czasie, nie tylko opisać niezbędnych dostaw dla naszego manicure, ale również przedstawić kilka ciekawych opcji, które mogą również być do gustu nawet najbardziej szczególne piękno.

Jak zrobić najpiękniejszy manicure

Przede wszystkim, musimy dobry zestaw szczotek do paznokci, ponieważ ich jakość zależy i jakość manicure. W tym samym czasie, staram się zbierać różne ciekawe i pędzlem, bo bogatszy wybór, bardziej piękne i oryginalne włączyć manicure. Jakie cechy zwrócić uwagę przy wyborze szczotki? Oto one:

 • kosmki winny być dopasowane do siebie, że tak powiem, „trzymać się razem”, a nie „vzlohmachivatsya” – to mówi o jakości stosu;
 • kupie powinny być objęte specjalnym żelem gumowania zachować dany kształt i wysychają i nie stają się sztywne;
 • monitorowanie wartości liczby przy wyborze zestawów pędzli.

  Jest to wskaźnik ilościowy tu odgrywa rolę jako dobry zestaw 15 szczotek nie może być tanie. Od 7 – być może 15 – nie, w tym przypadku jest prawdopodobne, aby sprzedać złą jakość stos pędzlem;

 • Standardowy zestaw do manicure składa się z nie mniej niż 7 pędzli przeznaczonych do wykonywania różnych zadań. Aby wykonać bardzo manicure spróbować kupić zestaw z wielu rąk.

  Oszczędności doprowadzić do tego, że prawdopodobnie po prostu nie będzie w stanie wykonywać niektóre elementy na paznokcie – albo z powodu braku pędzlem lub ze względu na to, że szczotka było złej jakości.

A co, jeśli nadal chcesz zrobić piękny manicure, ale niektóre elementy zestawu nie wystarczy? Wyjście z tej sytuacji jest. Tak, drewniany kij używany do dekoracji, kamienie r dżetów i bulonok łatwo zastąpić zwykłą szczotką cięcia. KROPKI różne rodzaje można wymieniać tylko z igłą i ołówek, i bez wkładki może zrobić dobrze, tylko z wykałaczką.

A teraz do konkretnych liczb pokazujących jak zrobić piękny manicure w domu.

Opcje manicure

Po pierwsze, należy zauważyć, że zaradni panie używać ich oryginalne pomysły manicure. Wydaje się, że to, co może nas zaskoczyć, gdy klasyczny francuski manicure lakier uzupełnia białym paskiem, który jest stosowany do czubka paznokcia. Jednakże, jeśli nie będzie to rozebrać biel i lakier nie jest przejrzysta? A jeśli dodamy do tego nierówne kombinacji kolorów na niektórych paznokciach?

Pewnie już domyślił się, że liczba możliwych opcji takiego manicure jest nieobliczalne, dlatego twój polski paznokci będzie wyjątkowy. I wreszcie, kilka świetnych pomysłów.

 • Zobacz jak ciekawa aplikacja można znaleźć Bulonki:
 • Następna opcja, której przyjrzymy się nazywa „paznokcie koronki.” Aby to zrobić, należy najpierw pomalować paznokcie i suche, a następnie trzymać się, że pozostawia nam z góry wyciętym z jakiegoś koronki. Klejone koronki poprawkę przy użyciu utrwalacz.

  Oto kilka przykładów tej techniki:

 • Bardzo ładny wygląd i tak zwane „puszyste” paznokcie. Aby to zrobić, należy traktować swoje paznokcie specjalny zestaw, który zawiera specjalny lakier i rozprzestrzeniania, który tworzy „puszysty” efekt do Twoich nagietki. A oto zdjęcia na przykładzie:
 • Chcesz coś naprawdę niezwykłego? Sprzedam lakier z efektem podświetlenia – ultrafiolet. Jeśli malować paznokcie lakierem tak będą świecić w ciemności, jak lakier pochłania światło w ciągu dnia, a następnie promieniuje wystarczająco jasno w ciemności. W skrócie, jak piosenka idzie: „masę opcji – menu dla siebie.”

  Można także obejrzeć film jak zrobić piękny manicure. I tylko o technice paznokci można znaleźć wiele przydatnych informacji z naszego artykułu na temat, jak prawidłowo zrobić manicure w domu: „Jak zrobić manicure w domu? „.

 • Share →