Jak zrobić płatek śniegu z papieru?

Jak zrobić płatek śniegu z papieru?

Jak zrobić płatek śniegu z papieru?

Płatki śniegu, które są wykonane z papieru, przypominają nam o rzeczywistych płatki śniegu, które spadają z nieba w zimie. W dekoracji używamy ich bardzo często – do powieszenia po pokoju, powiesić na żyrandolu, udekorować swoje choinki, przyklejony do okna. Generalnie, płatki śniegu pomóc nam znaleźć świąteczny nastrój, ponieważ symbolizują wakacje i wypoczynek – nowy rok.

Zrobić piękne płatki śniegu Moc każdego z osobna. Trzeba tylko zrozumieć, trochę skromny technologii ich produkcji. A jeśli już wiesz jak zrobić płatki śniegu, to przeczytaj ten artykuł – tylko jeden więcej czasu na konsolidację ich uczenia.

Aby snowflake nami potrzebne są następujące narzędzia. arkusz papieru w kształcie kwadratu, nożyczki i ołówek. Mimo, że w końcu będzie można zrobić bez ołówka – Kiedy nabete rękę i dowiedzieć się, jak wyciąć płatki śniegu bez szkicu.

Weź kwadratowy kawałek papieru i złóż go na pół po przekątnej, aby trójkąt. Następnie zrób trójkąt na pół wzdłuż linii od góry (bezpośrednie) kąta w centralnej części podstawy. Po pierwsze, złożyć w trójkąt na środku jednej z jego krawędzi, a następnie zrób to samo z drugiej krawędzi – krotnie trójkąt po środku.

Mieliśmy rysunek przypominający trochę „proca”. Teraz pozbyć się zbędnych szczegółów. Nożyczki odciąć wystającą część rogatych postaci.

Czy cięte prosto (metoda klasyczna), lub koło, zygzak, ukośnie, itp W zależności od tego, jak będzie odcięta część to zajebiście, Twój śniegu uzyskać jeden lub inną formę.

Następnie musimy ołówek. Zastosuj dowiedzieć wzorce, które następnie wyciąć nożyczkami. Od ołówka do lewej wiele uderzeń, za pomocą cienkiego ołówka i zastosować wzory ledwo zauważalne.

Można najpierw poćwiczyć na prostych wzorach (wzory), a następnie przejść do bardziej złożonych. No, a następnie ostrożnie wyciąć wzór z nożyczkami. W rezultacie otrzymaliśmy znakomite płatki śniegu z papieru, dokonałeś się własnymi rękami.

Aby śniegu był poobijany – może poklepać żelaza. Jeśli zdecydujesz się zrobić objętościowe płatki śniegu z papieru. można po prostu zrobić metoda opisana sześć śniegu i przyklej je wskazówek. Volumetric płatki śniegu wyglądają świetnie i imponujące.

Do produkcji płatków śniegu można użyć kolorowego papieru, a nie tylko biały, który przypomina prawdziwe zimowe płatki śniegu.

Można udekorować płatek śniegu wykonane z drobno posiekaną folii, brokat, lub wyrazić swoją kreatywność i ozdobić go z kolorowymi tuszami.

Więc nauczyłem się robić papieru płatki śniegu z jej rąk. Teraz można, w razie potrzeby, dokonać wymaganej liczby płatki śniegu do dekoracji choinki, lub uczynić je dać swoich bliskich.

Wideo jak wyciąć płatki śniegu z papieru

Dwustronne śniegu z papieru

Share →