Jak zrobić prezent dla mojej matki w dniu 8 marca własnymi rękami. Strzał Fotek

Jak zrobić prezent dla mojej matki w dniu 8 marca własnymi rękami. Strzał Fotek

08 marca – dzień, kiedy mama wita Papieża, daje kwiaty, wraz z synem uwalnia ją od sprzątanie domu i przygotowuje świąteczny stół. Dzieci też chcą wziąć udział w przygotowaniu i zrobić piękny matkę. Oferujemy szeroki wybór prostych darów, z którymi się zajmują nawet dziecko.

Jak zrobić prezent dla mojej matki w dniu 8 marca własnymi rękami

Prezent «hendmeyd» – unikalna w każdym przypadku: to spędziliśmy czas, to wymyślił i stworzył, i niezależnie od złożoności pracy wynik będzie przyjemny.

08 marca postanowiliśmy dać karty, gratulacje, a to najłatwiej można zrobić z rękami. Za pomocą różnych technik: aplikacja, scrapbooking, aby ramki i ozdoby w Photoshopie itp I nie zapomnij napisać kilka zdań na jej matki.

Inną opcją darem matki w dniu 8 marca własnymi rękami – obraz. Możesz zrobić obraz skóry, tłoczone kwiaty i liście pięknie wyglądają na ścianie. Możesz po prostu narysować coś dla mojej matki, niezależnie – bukiet kwiatów, na samym matki, piękny krajobraz i martwej natury.

Przygotować śniadanie, mama będzie zadowolona, ​​jeżeli syn sobie zrobić kawę, zrobić jajecznicę lub omlet. A jeśli jest to z pomocą papieża babeczki piec, ciasteczka lub ciasto – to wyjątkowy prezent, który z pewnością zadowoli swoją matkę. I nawet, jeśli ciasto nie rośnie tak jak powinno, albo góra ciastko crack, to nadal będzie najbardziej pyszne śniadanie.

Jeśli zdjęcia są przechowywane w domu bałagan, to świetny pomysł na prezent mamie w dniu 8 marca własnymi rękami. Możesz kupić zwykły album ze zdjęciami i umieścić go z dżetów, kamieni ozdobnych, koralików i kolorach. Wykonam zdjęcia przez lata, dodać do nich pamiątek i dekoracji, pisać swoje komentarze. Podobnie, możemy zorganizować ramki. Jeśli chcesz, możesz zrobić ciekawe zdjęcie-kolaż, oczywiście, ten pomysł jest bardziej odpowiednia dla młodzieży i dzieci są przyciągane tatę o pomoc.

Weź sklejki, z szyny kwadratowych podzielić na 6 pól. Każda szyna muszą malować w wybranym kolorze, a następnie wklejać zdjęcia na kwadraty. Całkowitego wyschnięcia kompozycji klejącej można lakierowane.

Dekoracyjne ozdoba wieniec – można go zawiesić na drzwiach lub w sali. Pierwsza klatka drutu lub pręta, a potem przeszczepia wstążki i kwiaty. Jasne jagody, szyszki i inne elementy uzupełniają rzemiosła.

Share →