Jak zrobić puf

Jak zrobić puf

Wnętrze mieszkania jest wiele meble są nasze potrzeby, a każdy z nich wykonuje swoją funkcję. Jeśli myślisz o tak prostej mebel jak sułtan, może się przydać w korytarzu, w przedszkolu, a nawet w sypialni.

Ale w sklepach meblowych ten pozornie prosta rzecz może kosztować dużą sumę. Możemy myśleć o tym, jak zrobić puff swoje ręce iw ten sposób uzyskać dokładnie to, czego potrzebujemy małych kosztach. Wynik jest jedyny w swoim rodzaju oryginalnego mebli kłębach.

W produkcji otomana może być przyjęta za podstawę różne sposoby i przejść na dwa sposoby – dość standardowych i nieco nietypowe.

Normalny puf wygląda jak pudełko z wyściełane siedzenia. Jest to bardzo wygodne, aby używać go w korytarzu – możliwe jest połączenie niezbędnych szczegółów lub ukryj letnie buty. Dziecko w kłębach znów będzie niezbędne ze względu na jego pojemny wnętrza, gdzie można stwierdzić, zabawki i ubrania.

Aby zebrać takie puf, musimy kawałki grubej sklejki lub płyty wiórowej, sklejki barów wzmocnienie ściany, narzędzia, zobaczył piłę. Nawet koniecznie cztery nogi z kół tocznych dla zwrotności, ale jeśli chcesz w stałej puf, to możesz to zrobić bez kół. Część gumy wymagane uszczelniacz silikonowy piankową lub tkanek, a meble zszywacz.

Standardowe domowe Ottoman

A teraz spójrz na jak zrobić puff swoje ręce. Decyduje o wielkości puf, pił ściany boczne i dno. Następnie musisz zebrać elementy razem, za pomocą pasków – po prostu wzmocnić kleju i śrub w każdym rogu paska między dwoma murami.

Powstały pole obcisły ściereczką i zamocować za pomocą zszywacza lub małe ząbki meble meble. W dolnej tkaniny starannie złożone wewnętrzną cięcia. Po tej procedurze, należy dołączyć nasze rolkowe stopy.

Gdy w końcu wszystko jest gotowe, daj nam pokrycie pufa. Cięcie na wymiar osłony silikonowej w kilka warstw pianki – pianki lub jeśli gruba, to jest tylko jedna warstwa. Klej do uszczelniania pokryw i obcisły szmatki – zważywszy, że tkanina nie powinna być rozciągnięta zbyt mocno, w przeciwnym razie nie będzie siedzieć wygodne.

Pokrywa może być wykonana na ryglami – to musisz dołączyć wewnątrz pętli lub pętli – w tym przypadku, po prostu przykręcić dwie pętle wewnątrz, łączący pufa z boczną pokrywę. Tutaj jest bardzo proste, ponieważ można uzyskać wspaniały mebel do domu.

Puf z plastikowych butelek

Druga opcja będzie wyrzucać pustych plastikowych butelek kreatywnych – i dla środowiska, i ciekawe, aby uzyskać z odpadów stylowy i komfortowy mebel. Dziwne, jak się może wydawać, ale uzyskany wynik jest doskonały. Konieczne jest, aby uszczelnić kilka rzędów tych samych butelek plastikowych taśmy wysokości aż do czasu otrzymujemy powierzchnię niezbędną do siedzenia wygodne.

Z kawałkiem solidnej sklejki wyciąć dwa koła i tej samej taśmie, primatyvaem górę iw dół butelki.

Powstały projekt okryć grubą wyściółkę syntetyczną lub silikonowe uszczelnienie najwyższej bezpieczeństwa na dwie warstwy. Możesz po prostu uszyć więcej ręcznych ściegów. Teraz trzeba tylko uszyć pokrywę. Możesz użyć innego Ottoman tkaniny stylem do wnętrza Twojego domu lub pochodzić z uchwytami – Nogi jeśli sułtan do pokoju dziecka. Tutaj wyobraźnia może być naprawdę nieograniczone.

Ponadto, jeśli chcesz, możesz zrobić kształt kwadratu lub trójkątnym – jak skłonić swoją wyobraźnię.

Teraz pytanie, jak zrobić puff ich rąk, odkrytych i zbadanych przez nas ze wszystkich stron. Pozostaje tylko być dumni z ich zręcznych rękach i nie mógł zatrzymać.

Balkony konstrukcyjne z rękami

Napraw swoje ręce w łazience

Share →