Jak zrobić salonie spa pedicure w domu?

Jak zrobić salonie spa pedicure w domu?

Dla pedicure spa w domu, tylko wymaga trochę elementów i umiejętności twórczych

Dla mnie, pedicure był zawsze ten sam przedmiot obowiązkowy jako koszt kredytu samochodowego. Wynika to z — Zajęcia flamenco. tworzą się nienaganną postawę, ale całkowicie zabić nogi. Myślę, że problem niestabilności pedicure znać nie tylko tancerzy, ale również do tych, którzy są aktywnie zaangażowane w fitness. Aby zapisać co dziesięć dni fortuny w salonie, musiał nauczyć się obsługiwać własne nogi. Na pokrycie, nadal iść do mistrza, ale pedicure spa wie lepiej niż wielu profesjonalistów.

Udostępnianie tajemnic.

Błędy pedicure

Po pierwsze, trzeba uniknąć typowych błędów, takich jak:

1. Nie należy używać do gotowania na parze bardzo ciepłej wody — skóra zaczyna oderwanie kawałków plus ryzyko poparzenia. Lepiej jest trzymać stopę 15–20 minut w lekko ciepły (około 30 °) wody.

2. Nie ciąć modzele z brzytwą lub nożyczek. Bardzo częste i bardzo niebezpieczne praktyki do smutnych konsekwencji aż do zatrucia krwi. Pedicure należy stosować jedynie peeling pumeks lub, naturalny profesjonalną skrobaczki.

3. Nie ciąć naskórek. Po pierwsze, wielka szansa, aby stać się krzywda, a po drugie, natychmiast skórek nieporadnie ponownie rosnąć. Może ona doprowadzić tylko kij.

4. Nie skróty paznokcie, nie wyciąć je w katalogu głównym. Aby uniknąć wrastających, paznokcie podczas pedicure wystarczy wyciąć linię prostą.

Zestaw do pedicure w domu

Aby to zrobić pedicure, zgodnie z zasadami, radzę takich akcesoriów:

— Mata do masażu dla pedicure. Bardzo dobre i bardzo tanie urządzenie. Powierzchnia wkładki symuluje kamienistą dna morskiego, można po niej chodzić, stymulowanie punktów akupunktury;

— skarpetki do samodzielnego masażu. Zabawa i bardzo przydatnym wynalazkiem: od zwykłych skarpet wyciągnąć mapę przystanku akupunktury umożliwia drogę masażu neofity;

Share →