Jak zrobić Ściągawka

Jak zrobić Ściągawka

Życie studenckie zostanie zapamiętany przez wszystkich jako bastion zabawy. Jednak sposób, w jaki uczeń jest bardzo wyboista, bo ma egzaminy, testy, napisz-inów. Aby ułatwić życie trochę do młodych ludzi w tym artykule postaramy się udzielić odpowiedzi na następujące pytania:

Ze względu na otrzymane informacje, można łatwo włączyć w dowolnej certyfikacji na najwyższym wynikiem.

Shparkalka obsłużyć „magiczną różdżkę”

Jeśli egzamin jest prawie tutaj, a ty nadal nie wiem jak ukryć łóżeczko. wówczas urządzenie jest gotowe przyjść ci z pomocą.

Korzyści uchwyty, jest to, że poprzez przepychanie kawałek papieru, w rzeczywistości, nie można nagrać wszystkie swoje odpowiedzi z wyprzedzeniem. Jeśli nagle nauczyciel widzi Cię oszustw, to po prostu trzeba puścić „pergamin”, a wskazówka, ukryte wewnątrz uchwytu. Innymi słowy, na pierwszy rzut oka nudne długopis pomogą Państwu dokonać niewidzialnego ściągawki.

Jednak ta metoda posiada wady. Po pierwsze, taki uchwyt jest bardzo trudno znaleźć, nie każdy sklep piśmienne dostępne w tym produkcie. Po drugie, powyżej jest dość poważna gadżet pieniądze, zwykłym studentem lub student nie jest po prostu wystarczająco finansów. Jeśli te dwa kryteria nie są dla Ciebie problem, to pomoże Ci poradzić dokonać ostrogę .

Homemade cud długopis

Jeśli jesteś na tyle inteligentny, znajdziesz tańsze sposoby na uczynić niewidzialną ściągawki. Naszym zadaniem jest, aby skierować swoje wysiłki w dobrym kierunku.

Po pierwsze, musimy normalne pióro i kawałek papieru (które należy rejestrować wszystkie właściwe odpowiedzi). Następnie zwracamy naszą końcówkę w rurce, odkręca korek na uchwycie i delikatnie intensywnym wpływem wewnątrz. W rzeczywistości, podczas przesunięcie wystarczy na tropie.

Dlatego też, jeśli nie wiesz, jak zrobić Ściągawka. to opcja ta rozwiąże wszystkie problemy.

Porada w pończochach

Opcja Klasyczny, która powie, gdzie się ukryć łóżeczko. Głównie popularne dziewczyny, ale chłopcy i uciekają się do stosowania tej metody.

Wystarczy napisać na kartce ostrogi, przyszyć ją do góry nogami w pończochy, podczas egzaminu podnieść spódnicę i wszystko. Sztuką jest to, że już spódnicę, więcej będzie można ukryć szopki.

Ta opcja może również prowadzić chłopców w głowę, jak zrobić ostrogę. za pomocą ubrań. Na początek bierzemy pojęcia, a następnie wciska go w skarpetce. Dla kobiet, które wolą nosić dżinsy, metoda ta ma również zastosowanie.

Profesjonalny tatuażysta

Twoje ciało jest siedzibą, gdzie się ukryć łóżeczko Można zupełnie niezauważona. Faktycznie, metoda ta – elementarne. Pióro Napisać niezbędnych wskazówek na rękach, a następnie udać się do egzaminu na sobie sweter z długim rękawem. Główną wadą tej opcji jest to, że jeśli jesteś zbyt często włącza się swetry rękaw, można wykryć nauczyciela.

Co do reszty, jest to świetny sposób, który powie Ci, jak ukryć łóżeczko.

Magia Kalkulator

Dla tych, którzy nie wiedzą, jak zrobić ostrogę, idealne dla naszego następnego wierzchołka. Jednakże, może być stosowane tylko w egzaminach, w których można korzystać z kalkulatora. Aby ukryć wszystkie wskazówki potrzebujemy standardowy kalkulator.

Niestety, metoda ta nie jest prosta, ponieważ jest on używany przez większość studentów, więc i nauczyciele są świadomi takich sztuczek. Jeśli jesteś fanem muzyki klasycznej, jest to dobra opcja jak zrobić Ściągawka .

Share →