Jak zrobić ściągawki w programie Word?

Jak zrobić ściągawki w programie Word?

Kluczem do sukcesu egzaminów – produkcja wysokiej jakości, dyskretny, łatwy w użyciu arkuszy oszukiwaniu. Bez względu na to, jak małe lub tekst pisma Komputer człowieka zawsze można jeszcze mniejsze. Co jest główną zaletą szopek elektronicznych? Ich niewielkie rozmiary.

Dzięki drobnej wpływem druku zmienia miniaturowy łatwiej schować, a w związku z tym, łatwiej jest uzyskać i odpisuje. Zwłaszcza, jeśli w przygotowaniu egzaminów zaangażowania więcej niż jednej osoby i grupy, tekst komputer łatwiej analizować, niż kogoś innego pisma.

Istnieje kilka kreatorów, które można łatwo tworzyć szopki. Najbardziej popularne to klasyczny notebook i Microsoft Word. Spurs notebooka często studenci, którzy korzystają z telefonów w egzaminach. Wiele telefonów komórkowych nie czyta formatu Ward i notebooka stoi zbawienie.

Testy drukowane są przechowywane w notatniku i wrzucony do telefonu, otwórz egzamin trzeba bilet ponownie napisać odpowiedź. Jeśli student zainteresowany możliwością niewielkich tekstów drukowanych, w związku z tym Microsoft Word jest najlepszym narzędziem.

Jak zrobić szopkę w programie Word? Najprostszym sposobem – w celu przygotowania odpowiedzi w programie Microsoft Word, przy użyciu znanego Ci czcionka, odstępy między wierszami, wielkość i inne parametry. Podczas drukowania materiałów w dziedzinie, która określa liczbę stron na arkusz, a nie jednostki należy umieścić osiem lub szesnaście. Gotowy do cięcia blachy z biletów, wszystkie – szopka gotowa.

Jeżeli uczniowie potrzebują szopki dwustronne, podczas drukowania, można eksperymentować, na przykład, na jednej stronie pary strona zapisu, z drugiej – dziwne.

Inny sposób – bezpośrednie formatowanie samego tekstu. Zmniejsz rozmiar wpływem pomoże w następujący sposób: Zmiana orientacji strony z pionowej na poziomą, zmniejszając odstępy do 1 (a jeszcze lepiej do 0,7), ograniczenie do minimum występy na bokach. Wielkość czcionki powinna być zmniejszona do 5-7, tekst podzielony na kolumny lub utworzyć tabelę, w której każda komórka jest zatem odpowiedzieć na pytanie.

Po tych prostych krokach wysyła tekst do druku, gotowe do kolumn w arkuszach.

Korzyści produkcji szopki oczywiste. Uczeń powtarza materiał pokryty (lub znajomy z nim) tylko praca z tekstem: analizuje, zmniejsza objętość, z głównych atrakcji. Łóżeczko, pisane ręcznie, w zakresie zapamiętywania są bardziej przydatne, bo przepisując tekst, student aktywuje odpowiednią strukturę mózgu, pamiętając działa lepiej. Jeśli nadal chcesz korzystać z wersji drukowanej szopek, trochę czasu i dokładnie przetwarzać odpowiedź na każde pytanie. Podkreślają główne punkty. Nie można po prostu podkręcić informacje i wydrukować, a następnie egzamin większość czasu zostanie przeznaczone na poszukiwania odpowiedzi.

Z zorganizowanego, systematycznego tworzenia szopek Musisz po prostu spokojnie dostać przygotowaną odpowiedź.

Share →