Jak zrobić stylizację włosów

Jak zrobić stylizację włosów

Nauczyliśmy się, że piękne włosy można umieścić tylko w kabinie. Właściwie opanowania umiejętności zawodowych Stylizacja włosów Moc każdego z nas, wiedząc, pewne subtelności i wpisując trochę cierpliwości. Kobieta raj z witryny fryzjera stylisty daje trochę lekcji mistrzostwo „Jak zrobić stylizację włosów” .

Po pierwsze. Umyj włosy, delikatnie osuszyć ręcznikiem, a gdy włosy są jeszcze mokre, delikatnie przeczesać grzebieniem z kilku zębów, począwszy od końcówki. Zastosuj się do lakieru do włosów lub pianki ma włosy stały się łatwiejsze, a r trwała dłużej.

Wybór stylizacji, pożądane jest, aby mark „z zabezpieczeniem termicznym” oznacza w tym przypadku, ale również chroni włosy przed przegrzaniem.

Rada. Użyj narzędzi w zależności od typu i kondycji włosów.

Po drugie. Teraz trzeba usunąć nadmiar wilgoci. Aby to zrobić, od tyłu, wysuszyć włosy na potężny trybie dużej prędkości, suszarkę do włosów, z głową pochyloną w dół, podnosząc ręce.

Jeśli suszarka ma specjalnego narzędzia szczelinowa, użyj go.

Rada. Ważne jest, aby nie wysychają włosów, przed utworzeniem włosów powinien być lekko wilgotne.

Po trzecie. Mokre włosy są podzielone na trzy części – górną, środkową i dolną. W górnej części korony włosów i środkowej części karku włosy za pomocą szpilki Bobby, klipy zapiąć na głowie, zostawić na dole darmo. Dry suszarka, zaczynające się od spodu, z okrągłymi lub masa grzebienia rzadkich.

Rozpocznij do wyschnięcia od nasady do wierzchołka, czesania każdego pasma, kierując strumień powietrza przy pomocy tego samego narzędzia szczelinową. Po wysuszyć tył głowy, przejdź do góry.

Rada. Przed przejściem do pozostałych części, upewnij się, że jest suszony do końca. Jeśli suszarka jest funkcją wdmuchiwania zimnego, należy je wykonać suszenie, to zablokowanie nici formularza.

Masz falowane włosy. lepiej wysuszenia i przepuszcza przez dyfuzor. W tym przypadku dysza jest skierowane w górę, i głowę pochylić się ku niej. Aby dać loki jasność, łączą wykorzystanie dyfuzora z kompresją blokuje ręce.

Nie wysusza włosy, inaczej staną się zbyt puch.

Małe wskazówki na co dzień.

    Jeśli chcesz, aby Twoja stylizacja przyszedł zabawny, to na ostatnim etapie, nie należy używać grzebienia i włosy symulować ręce. Z rozpraszaczem dyszy może zapewnić proste włosy piękne fale. Uszczelka produkuje tryb średni. Zaznacz mały przekrój, umieścić w „palców” dyfuzora i przesunąć go w kierunku głowy, przytrzymaj do sucha, obracając regularnie włosy na prawo i na lewo. I tak dalej, ze wszystkimi aspektami. Sprawdź, loki, proste, kombinerki, zająć nie szerszy niż nici 2-3 cm. Jeśli chcesz dać objętość włosów, skręcać szczypce blokady, aby otworzyć zacisk na korzenie, i sprawował tę funkcję aż blokada nie jest przykręcić do końca.

    Wytrzymaj kilka sekund, aby tworzyć loki. Do tworzenia loków, skręcać linki na kleszcze, począwszy od końców.

Duma i sukces nowoczesnej kobiety są piękne, zadbane włosy. Ale w każdym piękno wymaga stałej opieki, wsparcia i ochrony ze środowiska zewnętrznego, tym bardziej zaczynają zanikać, złamać, podział i wypadają. Sklep profesjonalne kosmetyki poleca swoje produkty, które pomogą utrzymać włosy w pięknym i zadbanym postaci, które dodatkowo podkreślają swoje piękno i indywidualność.

Share →