Jak zrobić świąteczne girlandy z papieru

Jak zrobić świąteczne girlandy z papieru

Bliżej Nowego Roku, tym mniej czasu pozostaje do niej przygotować, a zwłaszcza tworzenie różnych produktów. Dlatego, girlandy, które oferują Ci dzisiaj będzie proste w konstrukcji, ale jednak piękne i oryginalne.

Świąteczne girlandy w postaci łańcucha

W pierwszym przypadku, arkusz papieru składany na połówki lub ćwiartki i nacięte na przemian z obu stron. Następnie odwraca się i przeciągnął. Garland jest gotowy. Dla tych Nowego Roku

girlandy dobre wykorzystanie złota lub srebra papieru, folii lub folii z tworzywa sztucznego oblewania.

W drugim przypadku składać różne wymiary kwadratów (jak pokazano), nacięcie, a następnie kwadraty o tych samych wymiarach na krawędziach przyklejone do siebie. Ponadto, taka para może być przyklejony w centrum, w ekstremalnych dołączyć nici wianek, że wyciągnął na bok i dołączone odpowiednie miejsce: na choince, okno jest zawieszony w poprzek pokoju, stojaku lub półce. I nie można przykleić para tylko ciąg je na nitkę.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci dobrze bawić co wieńce na Nowy Rok razem z dziećmi. Czy nie jest tak ważne, jak zrobić girlandę swój nowy rok, pod warunkiem, że przynosi do domu radość i świąteczny nastrój.

Share →