Jak zrobić zabawki świąteczne własnymi rękami.

Jak zrobić zabawki świąteczne własnymi rękami.

Okazja do dekoracji domu, a wielu z nas zrobić to z wielką przyjemnością. Po tym wszystkim, proces twórczy jest w stanie w pełni uchwycić wyobraźnię, by odwrócić uwagę od zgiełku codziennego życia. Zgadzam się na etapie refleksji na temat, jak zrobić zabawkę lub udekorować świąteczny stół, sam urodził się doskonały nastrój i oczekiwane wakacje. Dziś także podzielić się pomysłami.

Może się przydać, gdy nadszedł czas, aby udekorować choinkę.

Nowy projekt ma swoje trendy, które często pokrywają się z ogólnymi trendami w aranżacji wnętrz. Tak więc, moda awangardowa, nowoczesna, hi – tech, znajduje odzwierciedlenie w stylu dekoracji choinek. Należy zauważyć, że co roku nasi styliści uwaga jest wiele kolorowych pomysłów, wśród których każdy może znaleźć swoje -nibud.

Jak zrobić zabawkę sylwestrową w stylu orientalnym?

Atmosfera baśni lepsze dopasowanie magicznej świątecznej nocy, i jasny, żywy magenta, fioletowy, różowy i złote odcienie świetnie wyglądają we wnętrzu. Ponadto, aby zabawki w duchu tysiąca i jednej nocy prostych. Potrzebujesz konwencjonalnych kul plastikowych (te, które w każdym hipermarkecie przed sprzedażą na wakacje dla trzydziestu rubli za wielkim opakowaniu), błyszczące wstążki, koraliki, średniej wielkości, cienki drut, kawałki brokatu.

Najprostszym sposobem "ozdobić" Christmas ball – zwraca mu warkocz krzyż – na – na krzyżu. Końce można ukryć lub gromadzić się w dolnej części pędzla. Nie mniej uroczysty zabawka z piłką i złomu błyszczące tkaniny.

Mają nieco więcej czasu poświęcić na tworzenie biżuterii z koralików. Aby to zrobić, najpierw zbudować coś w rodzaju kosza ośmiu identycznych kawałków drutu. Złożyć razem wskazówki.

Koraliki i paciorki przemian nanizhite. Umieść wnętrze "koszyk" paciorek i drutu równomiernie, ściskając sfery. Bezpieczne górne końce drutu.

Jak zrobić świąteczne zabawki z papieru lub folii?

Funny ozdoby na choinkę uczyć rzemiosła jeszcze w przedszkolu. Dlatego większość z nas wie, jak latarnie lub kulki z papieru. Jednak możliwości tego materiału nie jest ograniczony do takiego minimalnego zestawu.

Spróbujmy rozwinąć listę.

Miniaturowe Gift Boxes na drzewie wyglądają bardziej niż odpowiednie. Mogą tworzyć własne z papieru do pakowania, pianki i taśmy. Aby utrzymać lepszą osłonę, należy użyć zszywacz do mocowania.

Hang zabawki lepiej na dziurki plecionki.

Połyskujące srebrną folię daje drzewa szczególną uroczystość. Trudno wyobrazić sobie bez dekoracji tradycyjnego Nowego Roku "deszcz", A co jeśli połączyć je z folii kwiaty? Dodać je bardzo łatwo.

Wystarczy, aby wyciąć kilka szablonów o różnych średnicach, trzymać je w pary, gotowy do kwiat wygląda duża. Bezpieczne jeden z płatków taśmie pętli

Kilku z tych elementów jest możliwe skonstruowanie Wieniec. Jako podstawy, za pomocą cienkiego drutu.

Jak zrobić świąteczne zabawki improwizowane?

Dekorowanie dla choinek można zbudować łatwo z różnego rodzaju drobiazgi, że leżące wokół domu. Weźmy, na przykład, pojemniki plastikowe z "Kinder niespodzianka", Z nich okaże się wielkie postacie zwierząt, śmieszne kulki.

Użyj skrawki tkanin, papieru, taśmę. Jeśli wiesz, jak kulki lub splot szydełka, kontenerów użyteczne jako podstawa.

Porady, jak zrobić wielkie świąteczne zabawki jest przydatna dla tych, którzy są przyzwyczajeni do nie tylko postawić choinkę, ale również do dekoracji każdego zakątka mieszkania. Do produkcji cute bałwana trwa kilka motki przędzy syntetycznej z białym, parę balonów, papieru aksamitu, PVA kleju. W celu ochrony powierzchni kauczuku, jest rozmazany wazeliną.

Nadmuchania piłkę pożądanego rozmiaru oraz owijana wokół nici arbitralnie, jak zwykle piłki. Po tym zaimpregnować kleju konstrukcyjnego gąbką lub szczotką i pozostawić do wyschnięcia na kilka dni. Robimy dwie kule o różnych rozmiarach, połączyć je ze sobą. Klej Papier cylinder kapelusz i ubierać ją na bałwana.

Dla większej niezawodności dołączyć nos z marchwi i oczy z przycisków. Zabawka jest gotowy.

Miłośnicy szycia będą mieli pomysł, jak zrobić świąteczne zabawki ze skrawków tkanin.

Słodkie Boże Narodzenie bale spośród pianki, pokryte tkaniną. Aby to zrobić, najpierw produkować podstawę w postaci kuli. Następnie za pomocą ostrego noża, zrobić to głębokie rowki oddzielające piłkę w równych częściach. Wykroić z tkaniny preformy kształcie zbliżonym do segmentów kuli, lecz w niewielkim stopniu. Zastosuj je w misce i za pomocą krawędź noża tkaniny tuck wycinania otworów.

Zamknij złącza taśmą.

Share →