Jaki jest pożytek z nasienia?

Jaki jest pożytek z nasienia?

Seks oralny nie jest do niczego to jeden z najbardziej delikatnych i pięknym widokiem na płeć. Praktykowanie tym wyjątkowym akcie seksualnym, obaj partnerzy rozumieją tego, co jest jej głównym zabawy. Ale, niestety, większość najbardziej nieskrępowana i doświadczonych miłośników miłośników że ten temat jest bardzo delikatny, w końcu to jest po prostu nie omówiono głos.

A my powinniśmy wiedzieć o wszystkich korzyści płynących z takich «miłość»A także to, że użycie plemników – to jest prawdziwy fakt. W tym artykule postaramy się zapomnieć o wszystkich głupich uprzedzeń i otwarcie mówić o tym, co jest zaletą, a szkoda spermy.

Po pierwsze, należy zauważyć, że połykania spermy ma swoich zwolenników i przeciwników. Kto ma rację, a kto nie, będziemy rozmawiać. To jest prywatna sprawa.

Ale gołe fakty prowadzą i potwierdzić to, co jest główną zaletą spermy – dlaczego nie.

Tak, niech wyjaśnić prawdę. Według lekarzy, seks oralny to nie tylko zapewnia niezrównaną przyjemność z poczucia władzy nad uczuciami partnera seksualnego, ale także poprawia zdrowie.

Stosowanie męskiego nasienia:

 • Na ustach – miłe swój fellatio partnerem dwa razy w tygodniu, można pożegnać się z dentysta z ostrożnością. Po tym wszystkim, w nasieniu są wapń i cynk, które zapobiegają próchnicy i wzmacniają dziąsła i szkliwo. Ponadto bogate w cenne minerały plemniki, które są korzystne dla stanu dziąseł;
 • Odchudzanie – seks oralny może być bezpiecznie zastąpić nudne przydatności.

  Amerykański badacze wykazali, że tylko trzydzieści minut doustnych oparzenia płciowe kalorii spożywane przez całą pizzy. Oznacza to, że podczas romantycznego spotkania nie jest konieczne, aby głodzić i jeść tylko sałatki diety. Możesz zamówić co chcesz, a wykończenie pochodzi namiętny seks oralny. Oto wszystkie kalorie i odparować. Włoski profesor udowodnił, że 53 minut dobrej oral łatwo spożywać kalorii paczkę chipsów i trzy hamburgery;

 • Pierś – w nasieniu jest dobra część cennego męskiego hormonu o nazwie prostaglandyny, czyli główne działania motywacyjne – jest produkcja hormonów żeńskich hormonów estrogenów i.

  Tak, połykania spermy, rzeczywiście można poprawić kondycję piersi. Innym specjalnym wykorzystanie spermy – Ten wpływ na wzrost piersi. Tak więc konieczne jest nie tylko biec do chirurga plastycznego dla operacji powiększania piersi, ale także do jego partnera seksualnego wzajemnej przyjemności.

  W wyniku naukowców z USA udowodniono, że kobiety regularnie połykać nasienia, mają niskie prawdopodobieństwo wystąpienia raka sutka;

 • Włosy – hormon estrogen poprawia znany również ich stan;
 • W przypadku ciąży – kiedy mężczyzna dawkę DNA fellatio dostarczone do kobiety, a to znacznie zwiększa prawdopodobieństwo poczęcia i przeżycia płodu w łonie matki. W rzeczywistości, takie dostosowanie człowieka jest bardzo ważne.

  Po wszystkich przypadkach, gdy nie jest odrzucenie dziecka w ciele kobiety, nie rozpoznaje ludzkie białka, bardzo często. Więc stała «kontakt» z nasienia partnera seksualnego, aby pomóc uniknąć takiego wyniku ciąży, układ odpornościowy przyzwyczaja się do obcego białka i ryzyko odrzucenia płodu będzie znacznie zmniejszona;

 • Aby radzić sobie ze stresem – obciąganie na zakończeniach nerwowych w ustach są bardzo pożądane, w związku z nie mniej aktywnie zaczyna produkować oksytocyny. Zastosowanie spermy w tym przypadku jest relaksujący i uspokajający wpływ na cały organizm. Ponadto nasienie przelewał lipidów i aminokwasów, co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wrzody, zapalenie okrężnicy lub zapalenia żołądka.

I na koniec, chcę przypomnieć z pojedynczym «forum» połykaniem spermy – to nie warto tego robić, jeśli zaufanie w jego partnera seksualnego nie istnieje. Głównym tego powodem – ryzyko zachorowania na choroby przenoszone drogą płciową rodzaju.

W ogóle, w połykaniu spermy, oprócz naturalnego dobrego samopoczucia, ale także bezprecedensowe korzyści zdrowotne.

Share →