Jakie dziewczyny jak faceci, co kobiety jak mężczyźni

Jakie dziewczyny jak faceci, co kobiety jak mężczyźni

Co mężczyźni jak u dziewcząt, jak i to, co dziewczyny facetów?

Droga do serca mężczyzny jest przewidywalny. Ale bardzo błędne są ci, którzy uważają, że jest wybrukowane domowe hamburgery. Po spędzeniu masowych badań statystycznych męskiej populacji, możemy śmiało powiedzieć, że ludzie dobrze wiedzą, co dziewczyny lubią, a co nie.

Najpierw uważnie wypatrywać w tłumie, a druga jest zwykle pomijany.

Naturalne dziewczyny

Jej styl – najbardziej naturalne. W wszystko, od ubrań do stylu poznać nowych ludzi, w tym mężczyzn. Tylko nie bierz tego dosłownie.

Dziewczyna w kolorze lnianym bezkształtnej i bez cienia makijażu nie uosabia męskie marzenia.

Naturalność w zrozumieniu ludzi – to zadanie nie jest widoczne dla oka. Na przykład, to on chętnie daje tytuł "Panna Nienaganna figura"Jeśli zapiszesz go od szczegółów: ile tygodni trzeba było spędzić na siłowni i zawiera słynną dietę Hollywood.

Ona zna przepis na absolutnym sukcesem! Wszystko krótkie i ciasne, tak otwarcie, jak to możliwe. Jako "przyprawy" – Kompletne dekolt i wysokie obcasy. A wszystko to w połączeniu z zwyczaju nazywania rzeczy po imieniu i ludzi.

Ktoś może powiedzieć: "Trochę też. " Ona nie zgadza. Ten żałosny bełkot – wiele z tych mniej szczęścia z postacią i mózgiem. I lubi podkreślić swoje zalety.

Co mężczyźni jak w dziewczynie A jeśli mężczyzna kilka przeraża wyostrzyć swoje wypowiedzi, spódnica mini i dekolt sugerują, że jest gotowy do udziału w grze. Ekscytujące połączenie, według większości ludzi!

Niegrzeczna dziewczynka

Oczywiście, miękkie, podatne niegrzeczne dziewczynki mają również okazję. Zwłaszcza, jeśli jest ona gotowa do słuchania godzin danych potulnie piłkarskich i firmy hostingowej, wypadł z klubu (pubie, pociągów dalekobieżnych, itp). Ale magia kapryśna – poza konkursem.

Dziewczynka nie lubi tego rodzaju wymówek i złożyć ofiarę. A ludzie, jak to, ponieważ utrzymanie ich w dobrej kondycji. Jej wybryki znajdą zabawne, a wymagania – na drodze.

Jaka jest tajemnica? Ważne jest, aby nie posunąć się za daleko. Ona wie, kiedy przestać. I nie wymaga męża do ulubionych sweter lub zrzucić na oczach wszystkich chodzić Pinczer sobie wełnianą kamizelkę ohydne.

Dziewczyny marzycielem

Nawet jeśli uczono w dzieciństwie, że kłamstwo jest obrzydliwe, to jest czas, aby dostosować bezkompromisowych poglądów. Okazuje się, że większość ludzi nie myśli "małe kłamstwa", Inaczej "więcej kłamstw" jest, ich zdaniem, pomaga wygładzić ostre punkty i eliminuje uciążliwe szczegóły.

Pytanie "Gdzie byłeś?" niekoniecznie odpowiedź, że udał się do mojej matki, która po raz kolejny powiedział: "Droga do tego faceta, marnujesz swój czas!" Powiedzieć, że siedział z przyjaciółmi w kawiarni i umyć kości chłopakiem. Oczywiście, on chce wiedzieć, co o nim przyjaciel powiedział.

Jakie dziewczyny jak faceci: W wyniku kurczenia się wokół jego persona strasznie miły gadać – lubi go. A jeśli mówisz o swoim ex, można opowiadać historie, które kiedyś płakał tak, że umrze ze śmiechu. Zdolność do dekoracji rzeczywistość, ale tylko z umiarem – bardzo cenny dla dziewczyny, która chce się podobać mężczyznom.

Gorsze od dziewczyn

Ojciec "żelazko" Margaret Thatcher powiedziała kiedyś: "Margaret – 99,5% perfekcji. Pozostałe 0,5% – jest to, co ona ma, jakby była trochę bardziej zgodny",

Uczynni – to nie jest typem dziewczyny, która nie ma prawa głosu i zawsze zgadza się z mężczyznami. Nie, to wydawało się nudne zdecydowanej większości z nich. Ale nie urazić zdolność mężczyzn "święte krowy" a nawet wręcz przeciwnie, mocno kochać ich jak mężczyzn.

Jako święte krowy stoją ich zainteresowania, ich znajomych, ich kariery, ich rodziców. Plus kilka pojedynczych elementów dla każdego rodzaju ludzi jego styl ubierania, psem lub jego poczuciem humoru.

O wszystkie te gorsze spory i przygotowuje się komplementów zaliczek i wiodących pytań – że człowiek może pokazać, że to jest tak drogie.

Zabawna dziewczyna

Ona jest zawsze pogodny świeże spojrzenie – tak właśnie z ekologicznego wsi. To jest rzadko spotykane w złym nastroju.

Uwielbia się śmiać, kocha duże firmy mają dużo przyjaciół obojga płci. Nie mówi złe rzeczy o innych i siebie wysławiając wszem i wobec.

Obok dziewczyny, nawet najbardziej zdesperowani pesymiści kwitnąć i doszli do wniosku, że życie nie jest tak źle jak się wydawało do niedawna. AI nie może odejść od niego.

Ponieważ ludzie są sporo ponure dane, na szansę na romans z nią zwykle jest poważna walka. Co ważne, wszystkie konkurujące na pewno wiedzą, że nawet jeśli stracą ich poczucie własnej wartości, nie będą rozpatrywane poważny cios. Takie sytuacje to jest również w stanie rozwiązać wiele zabawy.

Share →