Jakie pytania nie powinny prosić faceta? Nauka komunikowania się z bliskimi

Jakie pytania nie powinny prosić faceta? Nauka komunikowania się z bliskimi

Czasami nawet jedno pytanie nieprawidłowo ustawione Kobieta. może położyć kres relacji z ukochaną osobą. Aby wyeliminować rozłąkę z najbliższymi, postanowiliśmy przedstawić listę najczęstszych pytań, które nie powinny być facetem zapytać:

1. " Czy ty mnie kochasz? ", Samo postawienie pytania – jest wątpliwe, by mu zaufać. Ten problem, jeśli dziewczyna mówi: "Nie wierzę, że mnie kochasz",

W rzeczywistości nikt nie miłość, dziewczyna nie chce obrazić faceta tak. Jeśli twoje dziecko nie chce wyznać swoją miłość, nie należy poprosić go o to. Rzeczywiście, czasami zupełnie cel zobaczyć, że on cię kocha.

Miłość można wyrazić męża. Na przykład fakt, że zawsze stara się być obok ciebie i chce zabezpieczyć się przed problemami życiowymi.

2. " Teraz, co o tym sądzisz? ", Zazwyczaj dziewczyna zadaje to pytanie, gdy widzi wolne spojrzeć na faceta, chcąc przyciągnąć jego uwagę. Zazwyczaj faceci odpowiedzieć na to pytanie krótko: "O niczym?", Często powtarza pytanie, ona pozwala poznać faceta, że ​​jest jej irytujące. Aby nie psuć relacji, zamiast podnieść tę kwestię, ponownie rozważyć swoje relacje.

Dlaczego nie interesuje się facet, może on nie lubi swoją nieostrożność?

3. " Wiele dziewcząt trzeba było przede mną? ", Zanim zadasz pytanie, wziąć pod uwagę fakt, i wiedzieć, że naprawdę trzeba i co można dać odpowiedź? A jeśli pyta, jak bardzo byłeś przed nią? Czy jesteś gotowy do odpowiedzi? Zrozum, że przeszłość nie zmieni, to wtedy.

A teraz on cię kocha, nauczyć się korzystać z teraźniejszością.

4. " Czy uważasz, że ta sukienka mi odpowiada? ", To jest najbardziej głupie pytanie, które może zadać dziewczynie faceta. Pytanie to dać do zrozumienia, że ​​nie są pewni swojego odwołania.

Mężczyźni kochają pewnych siebie kobiet. Jeśli kupiłeś nową sukienkę, spróbuj najpierw na niego przed przyjacielem lub mama. A gdy go nosić na randkę z mężczyzną, tylko przyjąć komplementy bez pytania jego opinię.

5. " Kogo więcej: ja czy twoja matka? ", Prawie wszyscy ludzie wierzą, że to pytanie nie precyzuje inteligentną dziewczynę. Niewielu mężczyzn po takim pytaniu zachować spokój, to ich irytuje.

Mężczyźni nie znam odpowiedzi na to pytanie. W rzeczywistości jest tylko jedna wersja poprawnej odpowiedzi, tutaj jest: " Relacje, które wiążą mnie do Ciebie i mama są zupełnie inne. Dlatego, aby porównać cię z matką nie może!",

Teraz, gdy wiesz, co powinno być odpowiedzią na to pytanie jest nieskuteczne, nie staraj się zadawać pytania, które irytują Twojego faceta.

6. " Dlaczego patrzysz na tę dziewczynę, ona jest twoim przyjacielem? ", To pytanie znów produkuje niepewności dziewczyny w odwołaniu.

On jest z wami, a nie jeden, na której, Państwa zdaniem wygląda. Nie pokazuj zazdrość nad drobiazgami, udawać, że nie zauważysz, jak twój facet ocenie patrzy na inne kobiety. Wszyscy ludzie nie pozwól oczy dziewczyny, które urzekają.

Ale on wybrał ciebie, więc być problemu od podstaw nie jest konieczne.

7. " Jeżeli nie miał mnie spotkał, na kogo będzie teraz zabiegał? ", Zgadzam się, to jest pytanie, denerwuje nawet kobiety, ale wiele z dziewczyn zapytała go.

Jeśli facet będzie wymienić jeden z Twoich znajomych, że jest mało prawdopodobne, że będzie to docenić. W rzeczywistości, z tym pytaniem, dziewczyna chce usłyszeć ulubione odpowiedzi: " Ja bym sam i nie znalazłem bratnią duszę", Ale taka odpowiedź – to bezczelne kłamstwo, ale jeśli ktoś nie lubi kłamać, dlaczego chcesz go zmusić do tego.

8. " Jeśli się ze mną coś się dzieje, jak długo będzie mi utrzymać wiernych? ", Nie trzeba budować ofiarę, tylko po raz kolejny usłyszeć jego wyznanie miłości. To nie jest najlepszy sposób, aby człowiek, żal mi siebie. Mężczyźni lubią silnych dziewcząt, wesoła i pełna energii.

Szczególnie uwielbiam nic nie jest niemożliwe do przewidzenia.

9. " Weź mnie ze sobą w "czysto męski" stron? ", Pytanie o imprezie, gdzie będzie tylko mężczyźni, jeśli facet nie chce się tam zaprosić samego siebie, nie warto.

Mężczyźni są ich tematy rozmowy, że nie chcą rozmawiać z kobietami. Nie chcesz, żeby Twój facet siedzi i słuchania plotek ze swoimi dziewczynami? Daj mu zbyt rozkojarzony z przyjaciółmi, to tylko wzmacnia związek.

10. " Kiedy ślub, ile dzieci my? ", Jeśli nie chcesz, żeby Twój ukochany odszedł od Ciebie i nigdy nie starał się na spotkanie z tobą, nigdy nie zapomni tego pytania i zrelaksować. Przynajmniej do czasu, aż nie oferują rękę i serce.

Dopóki nie byli małżeństwem, niech korzystają z wolności i możliwość bycia sam na sam z tobą. Wszelkie przypomnienia obowiązków dzieci, potrzeba więcej pieniędzy na mieszkania i samochodu przed ślubem, że lepiej tego nie robić.

– Polecamy odwiedzić naszą sekcję z ciekawych materiałów do podobnych tematów "Psychologia stosunków "

Treść tematu "Problemy współczesnego człowieka":

Share →