Jakie rodzaje opryszczki?

Jakie rodzaje opryszczki?

Średnia: 2.5 (4 głosów)

Grzybica odnosi się do grupy polyetiological choroby skóry charakteryzuje się występowaniem swędzenie i tyfusu elementu. Obecnie istnieje kilka typów choroby. Grzybica jest podzielony na:

  • rodzaj wysypki skórnej
  • lokalizacja zakaźności
  • od rodzaju czynnika przyczynowego

Grzybica – obecnie bardzo częstą chorobą skóry. Gatunków porostów do tej pory tyle. Przez jednego z najbardziej znanych rodzajów opryszczki uczta różowy, liszaj płaski, grzybicy i grzybicy. Dlatego też różne rodzaje porostów mają różne warunki występowania choroby.

Dlatego wykrywanie nietypowych miejscach lub plamy na skórze są o kontakt z dermatologiem.

Rodzaje pozbawiając

Grzybica jest za wysoce zaraźliwa. Odnosi się do chorób grzybiczych zazwyczaj tworzy się w głowicy, pod włosami. W miejscu pojawienia się tego typu włosy stają się kruche i wypadają. Pojawienie się tego rodzaju porostów wygląda różowe plamy i ciężką świąd.

Pacjent w tego rodzaju pozbawienie powinny być izolowane od kontaktu z innymi ludźmi i wziąć przeciwgrzybicze leki, leczenia zainfekowanych kładzie szczególny środek grzyba.

Różowy zoster dotyczy chorób wirusowych. Wygląd pozbawienie wygląda różowe plamy z powierzchni łuskach i czerwonym obrzeżem. Wygląd takiego odpędzania zachodzi stopniowo, zaczynając od jednego małego miejscu, co po pewnym czasie zaczyna zwiększać rozmiary. Po, że około jednej plamy zaczynają się pojawiać nowe spoty. Miejsce pojawienia się tego typu pozbawienia najczęściej w obszarze klatki piersiowej, brzucha i pleców.

Ten typ porostów nie jest przesyłane do innych osób i nie wymaga specjalnej obróbki.

Chromophytosis znany również jako barwne gonty leczeniu chorób grzybiczych skóry. Chromophytosis dotyczy warstwy rogowej zewnętrznej warstwy skóry. Czynnikiem powstania pozbawienia gorący klimat, łojotokowe choroby skóry, pocenie się. Choroba częściej dotyka Łupież lishaёm kobiet i młodych ludzi.

Najczęstsze choroby są zwykle raz w czasie upałów.

Zakażenie następuje przez kontakt-gospodarstwa domowego przy użyciu wspólnych grzebieni, artykuły gospodarstwa domowego, a także poprzez bezpośredni kontakt z chorą osobą zdrową. Pierwszy Grzybica pojawia się jako różowy okrągły punkt, wyglądają jak punkt, ale małych rozmiarów wygładzają skórę i owłosioną część głównej powierzchni. Spot słonie choroby do trwałego wzrostu, swędzenie nieobecny.

Pod wpływem promieni ultrafioletowych na dotkniętych częściach skóry jest zauważalne ponownego leucoderma. Sprawdzić pozbawić dokładnej kontroli wzrokowej, często w połączeniu z niewielkimi objawami lub bez odczucia dyskomfortu, gonty, nie można odróżnić od innych chorób. Przy użyciu mikroskopu za skrobanie grzybni i wielka aspekty edukacji grzyba.

W leczeniu takiej choroby jest stosowany przeciwgrzybicze maści i leków, jak również zainfekowanej części ciała wciera salicylowy alkoholu przed wymazu przeciwgrzybiczego maści. Działanie to wzmacnia przeciwgrzybicze maści głębiej moczyć zainfekowane obszary skóry. Profilaktycznej opieki jest higiena osobista.

Pełna wolność od łupież pstry nie jest to możliwe, i w związku z tym, w ciepłym sezonie, używać kosmetyków przeciw grzybom i unikać ekspozycji na słońce, aby nie powtórzyć infekcji.

Innym typem opryszczki jest półpasiec. Ten porostów jest wywołany przez wirusa opryszczki. Umieść wygląd zaprzeczając miednicę i biodra.

Wygląd podobny do wysypki półpasiec z ospą wietrzną. W leczeniu wirusa stosowane leki przeciwwirusowe.

Miejsce wyglądu Red pozbawienie zwykle w rejonie klatki piersiowej, brzucha i ramion. Pojawienie się tych pozbawiające czerwonymi kropkami są zebrane w stos w celu wytworzenia większej punkt. W tej chwili, przyczyną tego zjawiska jest nieznany lek pozbawienie.

W związku z tym, leki stosowane do leczenia świądu.

Przyczyny pozbawiając ich zakażenia i metod

Główną przyczyną opryszczki są choroby wirusowe lub grzybicze. Podstawowy system zakażenia ludzi grzybicy nie jest znana, ponieważ nie wszystkie osoby, które są zagrożone, mają tę chorobę. Jest założenie, że mieszanina czynników, takich jak stres, osłabionej odporności. choroby wirusowe, emocjonalnego i fizycznego stresu tj, predyspozycje genetyczne, zwiększa możliwości usuwania. W zależności od wieku chorób seksualnych, różne rodzaje porostów może być różna, ale ogólne statystyki zachorowalności porównaniu podobne.

Czas i przebieg choroby opryszczki jest inny, może być zarówno ostre, jak i przewlekłe nie.

O tym, jak nie półpaśca, jak ją leczyć, można znaleźć film z działki:

Share →