Jakie są damskie jeansy mody w 2014 roku?

Jakie są damskie jeansy mody w 2014 roku?

Żaden z innych pozycji odzieży nie było popularne w wielu dziesięcioleci. Nowe i stare, podarte i postrzępione, szerokie i wąskie – to dżinsy i nic lepszego nie może być. Jeans – niezbędnym atrybutem prawdziwej mody.

Z nich, to powiedział, może być „w święta, jak i na świecie, a dobrzy ludzie.” Zwłaszcza, jeśli wiesz – co dżinsy mody w nowym sezonie.

Kobiet moda jeans – to zawsze kobiece, eleganckie i sexy. Kto by pomyślał, że spodnie mogą uwieść!

Kobiet moda jeans 2014

Dżinsy są istotne w każdym sezonie, najważniejsze – aby poznać przepis tego uwodzenia. Więc, weź parę spodni wykonanych z dżinsu, sezon w jasnych kolorach i oryginalnych odbitek, przycięte długości – i spektakularne koktajl jest gotowy! A oto kilka pomysłów na romantyczny i moda namiętny, łatwe i zabawne, poważne i piękne.

Jeans fashion model kobiet

Nie trzeba dodawać, klasyczny nigdy się nie zestarzeje, a więc bezpośrednio klasyczne jeansy można bezpiecznie nosić w nowym sezonie. Jednak prawie każdy model dżinsów będą istotne w tym roku. Jednak hity sezonu będzie:

Skinny Jeans. Wąskie jeansy dopasowane pasował do nogi, miłości i projektantów, którzy tworzą elementów kolekcji skórek różne pory roku, i pokazać gwiazdy biznesowych. I nic dziwnego: ten model wygląda bardzo sexy, najbardziej podkreślając kształt kobiecych stóp. Przy okazji, wbrew powszechnemu przekonaniu, kobiety Skinny pasuje każdy rodzaj rysunku.

Co więcej, mogą nawet ukryć kompletności, najważniejsze – poprawnie odebrać!

Szerokie dżinsy. Model ten będzie dobrze wyglądać tylko na cienką dziewczyny, bo te dżinsy skrócić nogi i wizualnie sprawiają, że nogi szerzej.

Ścięty modelu. Dżinsy są nie tylko różne szerokości, ale różnych długościach będą popularne w tym sezonie. Zapraszam do piłki i spodnie jeansowe i przycięte obcisłe dżinsy – te modele są popytu więcej niż jeden sezon, a wydaje się, że nie będzie mieć swoje stanowiska, a tylko zyskuje na popularności.

Modne kolory dżinsów kobiet 2014

Jeśli jesteś fanem kogoś znanego wam, modeli dżinsów, to nie powód, aby zrezygnować wskazówki projektantów i trendy w modzie. Spróbuj grać z kolorami! Kolorowe dżinsy – to jest to, czego potrzebujesz, aby zwrócić uwagę na siebie, i po prostu podnieść na duchu.

Będą patrzeć oryginalny i wiosną, latem i złotej jesieni.

W 2014 można dać pierwszeństwo następujących kolorach:

 • Czerwony, żółty, zielony szmaragd – jasny, nasycony i nieco zarozumiały;
 • Beżowy, blady róż i mięta – delikatny, pastelowy i bardzo romantyczny;
 • Metaliczne odcienie i złoto;
 • Kolor „khaki”;
 • Praktyczna czarna;
 • Wszystkie odcienie niebieskiego – od jasnoniebieskie głębokiej indygo i ciemności.

Przy okazji, w tym roku będzie modne na czas zapomnianej „Varenkov” – przypomnienie o fantastycznych lat 80.

Jeśli zwykłe jeansy wydawać się nudne dla Ciebie, należy zwrócić uwagę na ciekawe wydruków: korzyści, że różne wzory – trend mody w każdym stroju w 2014 r.

I tu też jest wiele do wyboru:

 • Kwiatowe nadruki (nietypowe kolory, grafiki, ciekawe pomysły na wieczór);
 • Motywy zwierzęce (np leopard-print);
 • Geometryczne wzory – zbyt jasne i niezwykłe;
 • Połączenie wielu zdjęć i grafik (np listu, Azteków i sama geometryczna);
 • Jasny pasek – przy okazji, te dżinsy również sprawi, że szczuplejsze!

Z tego co się ubrać kobiet mody jeansy

Niestety, nie wszystkie modele i kolory pasują do każdej dziewczyny. Na przykład, na wzór lamparta lub szerokie spodnie dżinsy mogą sobie pozwolić tylko szczupłe panie. Jednak wiele form projektantów dżinsy powinni nosić w 2014 roku z pięty tym i smukły i wydłuża nogę i po prostu wygląda bardzo sexy. Heel dopasowanie i chuda, a szeroki dżinsy i krótkie spodnie, będzie podkreślać kobiecość i wizualnie się postacią bardziej atrakcyjne.

Nie bój się, nawet połączenie butów wieczorowych i dżinsy zgrywanie: gry kontrastów – trendy mody w 2014 roku.

Z dżinsy w różnych zespołach mogą tworzyć zupełnie inne obrazy stylu. Tak więc, szerokie dżinsy będzie dobrze wyglądać z obcisłego top, obcisłe i skinny jeans naciąganych można łączyć z tuniki i kamizelki. Jednak i tu interesujące kontrasty i kombinacje pozornie niestosownych rzeczy: na przykład, kreatywne obrazu, można wybrać dżinsy, sandały i lamparta z kapturem.

Projektanci są również powinni postawić na kolor: jaśniejszy obraz na dżinsy, tak niezwykłe, aby być ponad.

Gdzie kupić dżinsy kobiet?

Opcje gdzie kupić kobiet mody jeansy, Mszę św. Należy jednak wybierać te, które są wygodne, sklepy, nie zajmuje wiele czasu, wysiłku i pieniędzy, a ponadto oferuje jakość i bardzo stylowe i modne modele. Przykładem takiego sklepu może służyć jako sklep internetowy, który daje pierwszeństwo najmodniejszych kobiet na świecie.

Zakupy on-line przyniesie Ci nie mniej zabawy i radości, niż nowych ubrań kupionych w sklepach, w tym samym czasie nie trzeba stać w kolejce i montażu w gotówce, nie trzeba walczyć o swojego ulubionego modelu z przeciwnikiem, nie ma potrzeby, aby uzyskać ogromny centrum handlowe, umierania zmęczenie.

Jak można wybrać to, co chcesz za naciśnięciem jednego przycisku. W tym przypadku, zawsze możesz być pewny jakości zakupionych towarów, a firma współpracuje z najbardziej znanych na świecie projektantów i domów mody. Na stronie znajdziesz Moda damska jeans rzeczywiste kolory i kształty.

Zapraszamy na zakupy!

Share →