Jakie są gry

Jakie są gry

W rzeczywistości, można myśleć o wielu różnych gier i konkursów dla wypoczynku dzieci. Najważniejsze jest, aby wybrać te, które sam są ciekawe i zrozumiałe. Gry na wakacje, jak wiadomo, można podzielić na dwa rodzaje: mobilne, w którym można się ogrzać prawidłowo i narobić trochę hałasu i wyżywienie, lub spokojną grę, w której musisz wykazać się swoją wiedzą i pomysłowością. Pamiętaj, aby przełączać się konkursy i zabawy dla dzieci na urodziny tego typu, tak, że dzieci nie są zbyt przewzbudzony. Przed rozpoczęciem każdej gry, trzeba wyjaśnić szczegółowo zasady i upewnić się, że wszystkie dzieci je zrozumieć.

Możesz również działać jako gra jako uczestnika i jako lider.

Najpopularniejsze gry

Oto niektóre z najbardziej popularnych i ciekawych gier na wakacje dla dzieci.

„Kot i mysz”

Need: Krzesła

Ułóż krzesła w kręgu, siedzeń wewnątrz. Połowa siedzi na krześle – będą „myszki”, inni faceci – „kot” – stoją za. „Kot” nie wystarczy „myszki”, co oznacza, że ​​nadal stoi na pustym krześle. Ten „kot” mruga do kogoś od „myszy”. Problem „myszy” jest natknąć się podmignuvshy na pustym stole. Wyzwaniem jest za „Koty” – aby utrzymać ręce.

Jeśli nie uda się utrzymać, a potem mruga do innego „myszy”. I tak w kółko. Po chwili, „kot” i „myszy” ról przełączników.

„Daisy”

Potrzebne będą: nożyczki, papier, śmieszne pracę.

Advance zrobić stokrotkę z papieru – jak płatki, ile dzieci będą uczestniczyć w konkursie. Na odwrotnej stronie każdego z płatków zapisu śmieszne zadań.

Dzieci oderwać na płatkach i wykonywać zadania: kruk, zaśpiewać piosenkę, chodzić w jednym pliku, powtórzyć tupot, skacząc na jednej nodze, itp

„Prezent urodzinowy”

Potrzebujesz: prezenty, które będą daritsya.

Po czym dzieciom przychodzić do urodzin i mówią, że przygotowaliśmy prezent i oferują wiecie co. Dzieci pokazują go z ruchami, z domysłów dzieci i wręczył mu prezent.

Takie gry mogą pochodzić z wielu, wszystko jest ograniczona tylko przez wyobraźnię.

Share →