Jakie są pierwsze objawy ciąży

Jakie są pierwsze objawy ciąży

5 5 (18 głosów)

Ciąża – Stan kobiety, kiedy jej ciało rozwija się dziecko w łonie matki. Jak rozumiem, na wczesnych etapach kampanii do lekarza, który ciąży? Jakie są pierwsze objawy ciąży w początkowych etapach:

 1. Brak menstruacji – Pierwsze oznaki ciąży. Jeśli kobieta ma regularne cykle miesięczne opóźnienie kilku dni można naprawdę oznacza ciążę.

  Ale nie jest to stwierdzenie w przypadku braku miesięcznego okresu mogą wpływać stres, aklimatyzacji, przyjęcie leku i choroby.

 • Test ciążowy pokazuje dwa paski. Testy te są oparte na hormonu gonadotropiny kosmówkowej. Jej obecność w krwi i moczu oraz wzrost każdego dnia odczynnik test ciążowy reaguje, w sumie dwa czerwone? Paskami. Ważne jest, aby wiedzieć, że tego hormonu w organizmie nie są jeszcze kobiety w ciąży i kobiety w stężeniu do 5 mIU / ml.

  W czasie ciąży, liczba ta stopniowo zwiększana tysiąc razy. W początkowej fazie, lub test nieprawidłowe stosowanie może dać fałszywe wyniki. A dwa paski mogą wskazywać na obecność nowotworu.

 • Podstawowej temperatury ciała (BBT) przed miesiączką zredukowane (mniej niż 37 ° C), jeśli obecnym ciąży, BTT pozostanie powyżej 37 ° C – jest to jedną z głównych sposobów określenia ciąży. Do pomiaru podstawowej temperatury ciała nie jest bardzo wygodne, na tym etapie rozwoju, istnieją metody łatwiejsze i bardziej precyzyjne.

 • Ból piersi również pierwszą oznaką ciąży. Zmiany w organizmie wpływa z ciążą i gruczołu sutkowego. Wydaje się, że pęcznieją nieznacznie zwiększa rozmiary, kiedy boli, swędzi. Te same objawy mogą czuć kobieta na dzień przed menstruacją (zespołu napięcia przedmiesiączkowego).
 • Nudności. Ze względu na zmiany hormonalne w organizmie kobiety ciężarnej często toksemia w pierwszym trymestrze ciąży. Zniesmaczony niektóre zapachy, utrata apetytu.

  Nudności mogą towarzyszyć kilka kobiet w ciąży tylko w godzinach porannych, a drugi w godzinach popołudniowych. Czynnik ten nie jest wymagany w czasie ciąży, ponieważ wszystko może działać sprawnie.

 • Implantacja krwawienia – jeden z kilku sposobów, w celu określenia ciąży. Podczas zapłodnienia i spada do jamy macicy, jest to konieczne dla dalszego rozwoju implantu w ścianie obok zarodek może rozwinąć.

  W tej implementacji może być wybór koloru jasnoróżowego – Nazywany jest krwawienie implantacji. Zauważ, że jest to trudne, więc to objaw ciąży nie odkryć wszystko.

 • Ból brzucha – Bardzo częstym objawem ciąży. Istnieją przypadki, gdy zajdzie w ciążę, gdy kobieta ma ból brzucha podczas miesiączki jak. Może być tak krótkie skurcze i ból przez tydzień.

 • Zmęczenie. Niektóre kobiety po prostu czuje się bardzo senny w ciągu pierwszych tygodni ciąży, chcę się położyć i odpocząć.

  Wszystko to jest zwykle związane z zmianami hormonalnymi.

 • Jeśli kobieta jest ważne, aby wiedzieć, że jest w ciąży we wczesnym stadium, w takiej sytuacji lepiej jest wykonać test ciążowy lub badanie krwi z hCG. który określa ilość hormonu, który jest wydzielany w czasie ciąży. Jakie są pierwsze objawy ciąży trudno będzie przyjąć kobietę, indywidualnie.

  Z silnym pragnieniem posiadania dzieci, lub na odwrót, z wielką niechęcią im, kobiety pojawiają się objawy ciąży: pseudo chorych, głodnych swoje ogórki. Zwolnij te myśli, zatrzymać każdy miesiąc czekać na menstruacją. Jeśli nie planujesz ciążę – chronione, a jeśli planujesz – będzie to na pewno przyjdzie.

  Share →