Jakie wybrać sukienkę na lato 2013?

Jakie wybrać sukienkę na lato 2013?

Jaki strój mody tego lata? Gorący czas pomóc płeć piękną, jak nigdy wyglądać sexy i delikatny. To kobiecość nazwano główny trend w sezonie letnim.

Moda wieczorowa 2013

Dalej będziemy mówić o trendach w modzie, które mogą podkreślać swoją urodę, będzie stworzyć lekki, pozytywny nastrój i latem nie opuszczę cię bez uwagi płci przeciwnej.

Falbany i koronki

Moda na łagodne retro nabiera rozpędu. W trendzie łączyć modne stroje z ubrań z pnia babci. To samo dotyczy sukienki. Duże falbany, falbanki, zasłony, halki koronka musi być obecny w szafie każdej mody.

Bez względu na to, czy wolisz całkowicie Sukienka lub świecić szczerze skromnego stroju, gospodarstwa drobne wstawki koronkowe i szczegóły – w każdym razie wygląda bardzo elegancko. Niektóre sukienki z falbankami są idealne na uroczyste okazje, inne – dziennie.

Grafiki i rysunki

Od kilku lata z rzędu na nadrukowanym wzorem popularne zapłacić ogromną ilość znanych projektantów. Liderem wśród wydruków sukienki, oczywiście, letnie kwiaty są uważane różnych rozmiarach, stylach i kolorach. Wybór jest tak szeroki, że pozwala w pełni wybrać «Kwiat» lub częściowo ozdobione sukni druku.

Bardzo korzystne, ale jest skromna i elegancka sukienka wygląd z kwiatowym nadrukiem na pasach, na skraju rąbek spódnicy i na rękawach. Inny popularny wzór letnie sukienki– zdjęcia ptaków, zwierząt, imitacji wężowej skóry krokodyla. i Miłośnicy niezwykłych i jasne sukienki pasuje barwników «skrzydła motyla» lub geometryczne wzory.

Asymetria, wycięcia i cięcia

Od głównego nurtu w modzie tego lata – seksualności i kobiecości jawna, pogrążając dekolty i wysokie rozcięcia na poły sukienki – hity sezonu. Asymetria tak popularne: sukienka w paski na ramię, długie spódnice na podłodze z asymetrycznych klinów – to wszystko sprawi, fashionistki i nowoczesny zarazem tajemnicze.

Lekkie i przejrzyste tkaniny

Jeśli chcesz wyglądać naprawdę eleganckie, długie suknie wykonane wybrać lekkich tkanin latających. Tego lata projektanci zdecydowali się tworzyć swoje kolekcje jedwabiu, «mikro- oleju»Atlas i, oczywiście, szyfon. Takie cienkie latający sukienki delikatnie otulają ciało są zaprojektowane, aby Twoje spojrzenie eleganckie, drogie i bardzo sexy.

Share →