Jeden dość duże "ale"

Jeden dość duża «ale»

Burza mózgów uszkodzony twardą rzeczywistość: w godzinach porannych, aby rozpocząć niekończącą się majstrować przy żmudnych zakupu, wybór, umieszczenie, sprayu, wiercenia, produkcji, polerowania, czyszczenia i ostatecznego przetworzenia cud szafie. Utrata energii, czasu i pieniędzy, czasami dotyka nawet najbardziej profesjonalnych rzemieślników. Zwłaszcza, że ​​zakup różnych materiałów i narzędzi związanych również nie uzasadnia się: w czasie, stają się zbędne i cięcie Cię na półkach śmieci, który zajmuje dużo miejsca, choć nigdy się już nie potrzebuje.

Ale nie spiesz się denerwować: szanujemy ciężką pracę i chęć tworzenia czegoś nowego i trwałego. Na tej ciernistej ścieżce shkafostroeniya sprostać trudnościom, jakie mamy dla chcesz, aby wyeliminować…

7 powodów, aby stworzyć gabinet bez kłopotów

1. Jeśli nie myśleć o istnieniu pracy z własnymi rękami, należy zwrócić uwagę na specjalnych środków, takich jak garderobemaster.ru, co pozwala znaleźć, wybrać i zamówić wszystko, czego potrzebujesz.

2. Armed z dążeniem do stworzenia własnej szafie, nadal jesteś patrząc na znaczne oszczędności? Jest całkiem możliwe, na naszej stronie!

3. Przy zamawianiu części i wszystkie elementy przyszłego gabinetu «Mistrz szatnie» można również uzyskać 10% zniżki na produkty. Dosyć podczas napełniania, aby określić kolejność pól słowo-hasło: «Ja — Samodelkin»,

4. Aby uniknąć wszelkich możliwych błędów w przygotowaniu przypadkach będziemy produkować dla Ciebie wszystkie niezbędne części przyszłego gabinetu dokładnie co do milimetra. Właściwy kolor, materiał i rozmiar. Otwory i elementy mocujące w określonych miejscach, dokładnej wartości.

Przeniesienie do określonych parametrów.

5. Masz również możliwość bezpośredniego zamawiania szafek wszystkich rozmiarów — wkrótce do ciebie niepołączone, tak aby później cieszył lot projektowania wyobraźni i osobiście zebrane wszystkie części razem.

6. Na naszej stronie zawiera dokładne instrukcje montażu szaf zawodowych, które pomogą Ci poradzić sobie z zadaniem.

7. Bez straty czasu i pieniędzy, dostaniesz szansę na rodzinne wakacje na wygląd obudowy. I z dumą powiedzieć, swoich bliskich, że autor tego ekskluzywnych mebli w wyniku «tytaniczny» operacja. Zaufanie, szacunek i popularność nie trzymać cię czeka.

Zawsze masz do jakości alternatywę!

Ułatwiony losy mogą i powinny być: «Mistrz szatnie» poważnie, mają prawo do realizacji marzeń i pragnień, aby stworzyć swój własny gabinet. Serdecznie udostępnianie skarg do różnych przeszkód w budowie mebli i oferują poważnie spełnić swoje fantazje z naszą pomocą.

Na przykład wywołanie Gager firmy «Mistrz szatnie» lub przekazywania informacji poufnych do projektanta o meble odbędzie się od dokładnego wyliczenia. Możesz również podać nam parametry szczegółowe rysunki lub zlecić nam stworzenie go szybko uzyskać indywidualny «projektant»Która będzie zawierać wszystkie niezbędne dane dla przyszłego gabinetu. Będziesz tylko jak twórcy i łatwe w montażu ich w idealnym zgodnie z określonymi normami wielkości i jakości.

Jaka jest korzyść z takiego zamówienia «polusozdannogo» szafy?

To będzie już obecne wszystkie ważne otwory do montażu i szczegóły!

Nie ma pragnienie, aby zatrzymać się na pojedynczej szafy i chcesz skalować i wielkość? Pospiesz się, aby stworzyć garderobę z różnych szafek: Szafki – Corner. Szafy – gospodarstw domowych.

Szafy – Classic.

Otwarte szafy wymagać, aby otworzyć specjalne moduły, które są również łatwo znaleźć w naszym sklepie internetowym: StilosSlim – Szafa Systems – Toalety Moduły.

Albo przyjrzeć elementów niezbędnych dla modułu na jego własnego projektu. Systemy Szafa – – StilosSlim Nomenklatura szafa.

Pragnienie klienta dla nas — Prawo, kreator fantazja — święte.

Czy nadal wątpliwości? Następnie «Czuć» Różnica!

• Według statystyk, na życie «domowej roboty» Szafy 4-8 razy mniej niż w zmontowane z części do dokładnego wyliczenia specjalistów.

• Nikt nie jest wolny od błędów i «Mistrz w domu» — Szczególnie. Dokładna obróbka materiału jest możliwe tylko na drogi sprzęt roślin, że nie możemy sobie pozwolić, sugerując w końcu was wszystkich wyszukane akcesoria.

• Zużyte narzędzia z opuszczonej stodole lub zakupione w pobliskim kiosku nie pomoże Ci osiągnąć pożądany rezultat. «Mistrz szatnie» gwarantuje jakość narzędzi, które można zamówić od profesjonalistów.

• Obliczenia ręczne tradycyjnie popełniają błędy i dodatkowe tolerancji w projekcie, które mogą mieć wpływ na wytrzymałość szaf. Zostaw ten problem do nas.

• Rogi mogą niskiej jakości PVC zagrożenie szafki do dziecka i gości — Cała konstrukcja wykonana laik może po prostu zwinąć. Wybierz jakość.

• «Bez doświadczenia i szkoleń można się zmierzyć z masą nieplanowanych prac. Łączny czas produkcji mebli może być opóźniona daleko w piątek wieczorem, jak naiwnie myślał, a na tydzień lub «zamrażać» miesiącu. Podczas tworzenia szafy już prefabrykowane elementy mogą być zredukowane do dwóch godzin.

• Poprzez wszystkie elementy przyszłego produktu z rąk, można ryzykować wyjścia nie nadaje się do pracy, kruche i daleko od estetyki nedoshkaf. Akcesoria i narzędzia mamy do zamówienia, możesz pozwolić sobie, aby zakończyć pierwszą klasę.

Siedem razy środek, jeden — uciąć

Tak więc, jeśli wciąż jest niezdecydowana i gorączkowo rzucił się do ręki i serca do przyszłego gabinetu, proponujemy skupić się na tym, co ważne. Etap przygotowawczy — Najbardziej podstawowym w procesie budowy nowej szafki «ruiny» drewniane panele i elementy mocujące. Na to, i będziemy mieszkać.

Oto przykład listy wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć gabinet dwudrzwiowy jest średniej wielkości, można bezproblemowe zamówić u nas.

Narzędzia i elementy pomocnicze

• Tough ruletkę, które pomogą wdrożyć najbardziej dokładne pomiary.

• Ostry nóż papeterii jest ważne w wielu procesach, ale jest niezbędna do obróbki krawędzi.

• Żelazko — niezwykle ważne do wykańczania stoki (elastyczne krawędzie w połączeniu z kleju PVA «ogrzewanie» stosując żelazny arkusz papieru).

• Wkrętak lub śrubokręt, bez których żaden koszt, bez gestu.

• Wiercić i wiercić otwory niezbędne do cięcia.

• Wyrzynarka, wyrzynarki, piły tarczowej lub piła do cięcia płyt wiórowych — z ich pomocą można łatwo wyciąć różne szczegóły. Pamiętaj przyjmowania 2 mm, co jest ważne dla dalszego dostosowania końcach części. Możliwe jest również kruszywa, więc wyciąć materiał jest lepiej powierzyć zawodowych mistrzów.

• Drobny papier ścierny, nóż lub młynek, które są niezbędne w procesie dostosowania względu samolotu.

• Mocowanie zacisku przeprowadzenia części szafy poziomie lub długo.

• Długi poziom — To urządzenie jest bardzo przydatne w momencie, gdy chcesz, aby elementy końcowe jak gładkich i odpowiednich parametrów zdefiniowanych przez użytkownika.

• Specjalny klucz do Evrovinty, i nie mniej niż 12 Evrovinty i kołki do mocowania.

• Taśmy i narożniki PCV do zamocowania dolnego panelu i nadając jej szczególną sztywność.

• Ozdobne nakrętki do zamykania Evrovinty.

Materiały

1. płyty wiórowej laminowanej, MDF lub litego drewna.

2. Płyta pilśniowa na tylnej ściance obudowy.

3. Zawiasy meblowe (minimum 4 sztuk na drzwiach) i uchwyty meblowe.

4. Akcesoria do systemu otwierania drzwi.

5. Wbudowane oświetlenie szafki pokryte.

6. Komformaty zebrać ściany i szafki partycje, nity komformatov, prowadnice do szuflad, półek posiadaczy.

7. Klej PVA — o specjalnym przeznaczeniu do krawędzi.

8. Mebel elastyczna krawędź, która może być stosowana na końcach elementów w trakcie przetwarzania zboczach.

Share →