Jednym z ważnych elementów technologii

Jednym z ważnych elementów technologii

Jednym z ważnych elementów Technology Fast Seduction jest spedycja

Wskazówki i sugestie. Upraszczając, można nałożyć na jej uczucia, które chcesz,

że czuje się, działając w ten sposób, jakby skądś

z boku. Ich źródłem może być, kto i co chcesz własne uczucia,

hipotetyczna sytuacja, przyjaciel, program telewizyjny lub czasopismo. Nazywa się to rzeczywistością amatorskie. Na najbardziej podstawowym poziomie, to tylko prosty przykład kształtowanie swojego zespołu. „Czy kiedykolwiek czułeś tak wspaniałe uczucie, podobne. „- Całe zdanie nie jest wymawiane ze znakiem zapytania, ale jako wniosku do dziewczyny poddania się władzy tej magicznej sensie tu i teraz. W tym wszystkim, jak mówisz, musi być jakiś prawdziwego realizmu. Jednocześnie nie możemy zapominać o drugiej stronie medalu: sztucznie wymyślonym i stworzył rzeczywistość.

Cały nacisk i jest shuffle rzeczywistości i fikcji, co czyni je nierozłączne.

Symulacja sytuacji jest w dużej mierze ze względu na wycenę. To wszystko, co można powiedzieć, powinny być, jak to było, z ust obcych lub jest podsłuchał. Państwa uwagę jest zaproszony do innego szablonu, zaprojektowany przez Ross Jeffries:

Mężczyźni są często bardzo niegrzeczne. Wciąż nie mogę uwierzyć, że był świadkiem niezapomniane sceny. Pewnego wieczoru jeden koleś podszedł do dziewczyny siedzącej ze mną w barze, i powiedział: „Policz się, będziemy się kochać i ci z tego kayfuesh. Dlaczego noc marzyć o cunnilingus, jeśli można to zrobić teraz.

Obiecuję, że nie zavedesh dziecko. ” Do tej pory nie mogę sobie nawet wyobrazić, jak można podjąć decyzję o zaoferowaniu kobietę o tym myśleć?

Ewentualnie mogę zasugerować inną opcję dla wiązania

Szukam: Wiesz, ja często pytają kobiety o których sposobem na zwiedzanie jest, ich zdaniem, najgorsze. Co sądzisz na ten temat? (Ona odpowiada.) Tak, to dość nieprzyjemne. Słuchaj, powiem ci, co usłyszałem od jednej kobiety.

Osobiście, nie mogę uwierzyć, że ona mówi. Kiedyś, gdy była w barze, że został poproszony przez jednego typu, spojrzał jej w oczy (wziąć ją za rękę i spojrzeć jej w oczy), i powiedział: „Wyobraź sobie przez chwilę, ponieważ zajmujemy się seksu oralnego, a zrobię wszystko coś, z którego roślina. Oboje jesteśmy podekscytowani i mówisz, że mnie chcą, i zaczynasz pytać mnie zabrać cię tu i teraz. ” Może to znikomość nadziei na wzajemność?

Na przykład, nigdy bym nie pozwolił sobie na coś takiego.

Czy zrobić coś nagannego? Wystarczy poprosił ją, aby myśleć o tym, jak wielka to z tobą kochać i kocha go. Wszystkie powyższe ci tak powiedział, a ona myśli nie wydaje się, aby połączyć je z

Twoja osobowość. To jest informacja, że ​​nie pochodzą bezpośrednio od Ciebie. Cytując źródła – doskonałe narzędzie, ponieważ oddziela cię od tematu. Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o bardzo wstydliwy i pewni siebie dziewczyny, które czują się bardzo niezręcznie w obecności mężczyzn.

Jeśli osoba nie jest jeszcze synonimem w najbliższej przyszłości będzie ona zacząć przychylnie traktują wszystko, bez względu na to, co mówisz, i zacząć myśleć nie tylko o komunikacji, ale także o seksie, i to jest podstawowa zasada szybkiego uwodzenia.

Share →