Jeśli magnes włosy - co robić?

Jeśli magnes włosów, co robić?

Co zrobić, gdy włosy „magnesy” i zelektryfikowane: użyteczne i skuteczne wskazówki dotyczące triholog i fryzjerów, aby pozbyć się „namagnesowania” włosów.

Wiele dziewcząt i kobiet narzeka, że ​​mają „magnes” włosy. Dlaczego tak się dzieje? Głównym powodem – włosy buduje elektryczności statycznej. A im bardziej suche i zniszczone włosy, niż są mniej elastyczne, bardziej dotkliwy problem.

Szczególnie silny magnes włosów rozpoczyna się w chłodnej porze roku. Jest to spowodowane zmianami temperatury, bardzo suche powietrze w pomieszczeniach oraz potrzeby nosić kapelusz lub beret.

Odwodnione włosy ciągle cierpi z powodu tarcia z ubraniem i często zamieniają się w „Dandelion” na głowie. Jak pozbyć się tego problemu, i porozmawiamy dziś.

 • Jak najmniej suszarka suche włosy. Gorące powietrze sprawia, że ​​suszarka do włosów.

  Mocno zelektryfikowana. Co więcej, może zakłócić strukturę włosów i stają się kruche i łamliwe, zostanie podzielony. Jeśli nie możesz obejść się bez suszarki, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do nowoczesnego modelu, który jest funkcją jonizacji i pożądaną ochronę przed przegrzaniem włosów. Jony ujemne zmniejszyć wpływ elektryczności statycznej i zrobić powierzchnię gładszą włosy, nadając im połysk.

 • Jeśli nie bez suszarki do włosów nie działa, wysuszyć włosy, nie przechylić głowę w dół. W przeciwnym razie będą one pushitsya więcej.

  Głowa do góry, a suszarka do włosów, tak aby strumień powietrza był skierowany w dół – od nasady do wierzchołka.

 • Banned – przegrzebki z materiałów syntetycznych. Używaj tylko „naturalne” grzebienie, szczotki i brashingi – wykonana z drewna, rogu, szczeciny z gumy silikonowej. Dobry efekt antystatyczny grzebień z można kupić w specjalnych sklepach z profesjonalne włosy i akcesoriów dla fryzjerów.
 • Jeśli twoje włosy są pchania i magnesy głównie w chłodnej porze roku, można pomóc specjalny zimowy pielęgnacji włosów. Producenci kosmetyków wytwarzają specjalny „zimowy” Skin Line, w którym można znaleźć szampony, maski, balsamy i spraye, które nawilżają włosy i mają działanie antystatyczne.
 • Alternatywnym środkiem opieki na zimę może być specjalnym środkiem do opieki nad niesfornym i kręcone włosy. Będą one również pomóc, aby włosy gładkie i równe.
 • Włosy, że magnesy są w potrzebie intensywnego odżywiania i nawadniania. Po umyciu, należy użyć balsamu-odżywki. Co najmniej raz w tygodniu zrobić maskę – gotowe lub przygotowane samodzielnie. Doskonały efekt może dać oleje do włosów – kokosowy, oliwkę, okłady ropy i maski na ich podstawie z olejkami eterycznymi.
 • Jeśli często używać produktów do stylizacji, pożądane jest, aby ich skład nie był alkohol. Można również odebrać Styling Spray z efektem antystatycznym.
 • Zadaj swoje włosy od wewnątrz. Bardzo często, suche i łamliwe włosy, które przejawia się w tym, że magnesy są spowodowane niezrównoważoną dietą, brakiem witamin i mikroelementów. Na jakie witaminy są niezbędne dla naszych włosów i jak zrobić je poprawnie, można przeczytać w artykule „Witaminy dla wzrostu włosów – co wybrać? „. Zalecany również do artykułu „Najlepsze produkty dla wzmocnienia 10 włosy.”
 • Od czasu do czasu trochę cap posypywania lub beret antystatyczną. Jeśli masz długie włosy, które ciągle boryka się z ubrań w praniu pewno dodać zmiękczający odżywkę z efektem antystatycznym.
 • Aby powietrze w domu stał się mniej suche i bardziej przydatne dla zdrowych włosów, skóry i układu oddechowego, należy kupić nawilżacz.
 • Jeśli próbowałeś wszystkie te wskazówki i włosy nadal pushatsya, magnesy, i dostarczyć Ci wiele niedogodności, może potrzebują poważnego traktowania.

  W tym przypadku, jest to bardzo pożądane, aby przejść do konsultacji przekazać trihologu i diagnozę włosów oraz kompleksowe badanie organizmu. Być może „dmuchawiec” włosów jest przejawem bardziej poważnych i głębokich problemów związanych ze zdrowiem.

Więcej artykułów na ten temat

Share →