Jodły z makaronem, koraliki i inne.

Jodły z makaronem, koraliki i inne.

W wigilię Nowego Roku firma „Belon” ogłosił konkurs na twórcze produkcji choinkowe zabawki. Zgodnie z Regulaminem konkursu zidentyfikowanego najlepiej dzieci.

W konkursie wzięło udział około siedemdziesięciu dzieci pracowników «Belon» i spółki zależne w wieku od 3 do 14 lat. Zgodnie z warunkami umowy, uczestnicy musieli wykonać zabawkę Boże Narodzenie lub dekoracji na leśnej piękna. Jury były oferowane produkty wykonane w różnych technikach: papier-mache, linkę, miękkie zabawki, origami, aplikacja, itp

Chłopcy z rodzicami wykazały wyobraźnię za pomocą różnych materiałów, włącznie z naturalnymi lub nawet żywności.

Zgodnie z wynikami konkursu w każdej grupie wiekowej były zwycięzców zdeterminowany. W grupie wiekowej od 3 do 6 lat nagrody: I ​​miejsce – Prokopova Alexander (Mine «Chertinskaya – Południe»), II miejsce – Andryuk Eugene (CEP «Belovskaya»), III miejsce – Kargin Egor (Mine «Listvjazhnaja»). Cenne prezenty w wieku od lat 7 do 10 na zwycięstwo w konkursie otrzymali: I miejsce – Ilya Fiedotow (Mine «Listvjazhnaja»), II miejsce – Linnik Maxim (CEP «Belovskaya»), III miejsce – Władimir Orłow.

W starszej grupie wiekowej od lat 11 do 14 otrzymali prezenty: I miejsce Feoktistova Anastasia (JSC «Belon»), II miejsce – Garifullina Diana (JSC «Belon»), III miejsce – Kuznetsova Tamara (Mine «Listvjazhnaja»).

Decyzją jury dodatkowo identyfikowane nominację, więc bez przyznania, że ​​nie było ani jednego dziecka.

Uhonorowanie zwycięzców oraz przyznania nagród odbyła się w firmie wigilii «Belon» w DC «Colliers», Która miała miejsce od 22 do 28 grudnia. Dzieci mogły zobaczyć pracę wszystkim, którzy przybyli do Nowego Roku: w holu Pałacu Kultury zorganizowało wystawę produktów wykonanych przez ręce dzieci.

Share →