Kalendarz Księżycowy

Kalendarz Księżycowy

0 obciążenie powinno być umiarkowane, do jego redukcji przed nowiu. Zewnętrznie okres charakteryzuje się wzrostem bierności, toksyn i płynów ważności od ciała i jego naturalnego oczyszczania. Teraz nie trzeba nadużywać uprawnień spędzić zmarnowane. Człowiek traci aktywność zaczyna opony. Uważaj na siebie.

W tym okresie, wydaje się, podsumować długo. Po służbie sił fizycznych możemy uzyskać nową duchową siłę, mądrość, oferujemy nową wiedzę i rozumienie świata. Dobra praca od chorób przewlekłych, nowotworów, chorób układu odpornościowego, na wewnętrznej, głębokiej korekty ciała, powyżej chorób karmicznych.

Dobrze mieć zioła. Rośliny uprawne musi pojawić się w 4 fazie księżyca, to nie ponosi ciężkie straty.

Koniec 4-ty fazę Hekate dni, i znowu jest czas pokory, kontemplacji, bierności, myślenia o życiu. Ważne jest, aby dojść do tego okresu z poczuciem, że miesiąc nie poszła na marne, że zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy. Tak więc dla każdego miesiąca księżycowego, możemy żyć całe życie w mikrocyklu. Spróbuj z każdego nowego księżyca, aby rozpocząć życie na nowo.

To sprawi, że Twoje życie będzie spełnione, piękna i fascynująca.

26th Lunar dni Rozpocznie się o 02:29

26 stycznia th dnia księżyca. Symbol – ropucha. Żaba, jak wąż – uosobienie mądrości, ale mądrości, która nie jest z korzyścią dla człowieka, ponieważ czai fałszywe uwodzenia własnych osiągnięć.

Bardzo niebezpieczne dni. Trzeba być bardzo ostrożnym i komunikować się z innymi tylko na wewnętrznym przekonaniem, wewnętrznej sympatii. Nie trzeba się denerwować, aby pokazać próżność i pychę.

Jeśli to możliwe, to najlepiej, aby całkowicie zrezygnować z działalności energiczne, zaleca się odpoczynek, post i wstrzemięźliwość od rozrywki seksualnej. Nic nie powinno być brane od nowa – rozpoczął rzeczy ugrzęznąć w bagnie iluzji codziennego życia i przyniesie tylko straty i szkody.

To nie jest konieczne w tym dzień zamieszania zbyt wiele gadać, pływać, biegać. Unikaj dymu. Nie możesz wyrywanie zębów. W tym dniu, wysokie prawdopodobieństwo napadów. Główny posiłek w dzień – ryby, warzywa i ziemniaki.

Przydatne – wanna, różnego rodzaju masaże.

Dreamed tych księżycowych dni marzeń pokazują, jak wielka jest nasza duma i miłość własna. Jeśli widzimy siebie w śnie zamożnych, wszechmocny i szczęśliwy – to czas, który zstąpił z nieba na ziemię i trzeźwo ocenić samemu. Jeśli widzimy się nieszczęśliwy i niezadowolony – pilnie potrzebuje do poprawy poczucia własnej wartości i nauczyć się kochać i szanować siebie.

Jeśli we śnie lub w rzeczywistości widać błyskawice – ostrzeżenie, że nie obawiają się pychy i próżności.

Z medycznego punktu widzenia, to księżycowy dzień związany z bioder. Urazy stawu biodrowego otrzymali w tym dniu, to jest bardzo niebezpieczne.

Share →