Kamienie żółciowe

Kamienie żółciowe

Jestem doświadczony zielarz, traktują ludzi z ziół i innych środków i metod ludowych prawie 50 lat. Metody leczenia krajowego, w tym leczenie kamicy żółciowej, którego używam, efektywnej i sprawdzonej mnie wielokrotnie. Wiele przepisów zostawił mi w spadku mojej babci, niektóre z nich zostały uzupełnione i „skorygowany”.

Metody leczenia kamicy żółciowej poprawiła również przepis mojej babci.

Chciałbym opowiedzieć o swoim najlepszym sposobem na usunięcie kamieni z woreczka żółciowego bez operacji.

Nie chirurgiczne metody usuwania kamieni z z pęcherzyka żółciowego

Metody usuwania kamieni z woreczka żółciowego tylko trzy:

  • Oczywiście trzydniowe leczenie ziołami
  • Trzytygodniowy cykl leczenia ziołami
  • Szybkie usunięcie kamieni z woreczka żółciowego w ciągu jednego dnia.

Na wigilię w leczeniu jednej z tych metod musi być w godzinach wieczornych, aby lewatywę pacjenta: zaparzyć wrzątkiem 3 łyżki Ziele tymianku, zaparzać 30 min.; Szczep i po dodaniu gotowane (lub filtrowane) wody, dzięki czemu temperatura uzyskanego wlewu roztworu nie przekroczyła 40 °; Leczenie kamicy żółciowej rozpocząć następnego dnia rano.

Pierwszy sposób. Oczywiście trzydniowa leczeniu kamieni żółciowych ziół

Kurs Leczenie kamicy żółciowej trwa trzy dni, w tym czasie należy pić napar z ziół: 3 łyżki znamiona kukurydzy, mięty zioła i kwiaty Helichrysum, 4 łyżki owoc kolendry i 2 łyżki skalnica trawa, krwawnik i dzikiej róży, kminkiem i dziką marchew; zmielić wszystkie składniki i dobrze wymieszać; parzyć codziennie 600 ml wrzącej wody 1 łyżka.; pozostawić na 30 minut. przed zastosowaniem filtra; wypicia 200 ml trzy razy dziennie lub 100 ml, sześć razy dziennie przez 30 minut. przed posiłkiem lub między posiłkami.

Ponadto, sześć razy dziennie pić 1 łyżkę Sok z berberysu podczas wszystkich trzech dni. Sok Berberys promuje fragmentacji kamieni w pęcherzyku żółciowym.

Wszystko leczenie kamicy żółciowej należy brać leki przeciwskurczowe (baralgin, spazmalgon lub piralgin itp)

Dieta w trakcie leczenia kamieni żółciowych

W 1 dzień. Pić rosół z ryżem mieszanym z bulionu mięsnego (może po prostu gotować razem) – 3-4 razy dziennie. Razem z bulionem pozostawiono do jedzenia ryżu, ale mięsa w każdym przypadku.

Na 2 dni. W ciągu dnia, w każdej 02:00 do picia 100 ml świeżego soku z marchwi, buraka ćwikłowego, cytryny i ogórka (wszystkie składniki w równych częściach).

Na 3 dni. Podczas dni, zaczynając od 6:00 do wykonać tylko infuzji ziół 200 ml trzy razy na 2:00. Potem przerwa na 5-7 godzin, podczas których nic nie jest.

Około 15-16 godzin leżą po prawej stronie znajduje się na płaskiej powierzchni ciała stałego rozprowadzeniu kilka koców. Gdzie jest pęcherzyk żółciowy umieścić pad ogrzewania grubość solnego nieprzekraczającej 10 cm. Po ekspozycji, z powodu kompresji pęcherzyka żółciowego (02:00 do ogrzewania tylko największy wstępnie soli chwastów z płytkie jak drobna źle zachowuje ciepło).

Zegnij kolana i ściskać brzuch jednocześnie od czasu do czasu „ugniatać” pęcherzyka żółciowego, lekko kołysząc się do toczenia i ogrzewania pad solnego przenieść kamienie w pęcherzyku żółciowym. Procedura ogrzewa Czas jest 02:00.

Następnie co pół godziny powinny pić 50 ml (w sumie 200 ml) oliwy z oliwek lekko podgrzanego i pić świeżo wyciśnięty sok z cytryny z miodem. Po każdej rundzie oliwy z oliwek musi leżeć co najmniej 20 minut na gorącej solnego cieplej. Jeśli w trakcie leczenia, usunięcie kamieni z woreczka żółciowego, nudności może ssać cytrynę.

Połóż się tak aż do około 19:00.

Po wykonaniu obróbki kamienie żółciowe Można zjeść 200 g ciastka wykonane z białej mąki i 200 ml jogurtu z 1 łyżeczki Sól rozpuszcza się w nim (zamiast krakersów najlepiej jest jeść suchy chleb pita). Poprzez 02:00 jogurt i krakersy może być powtórzony.

Na 08:00 w czwartym dniu leczenia kamieni żółciowych zrobić lewatywę oczyszczającą. Ciężkie nudności, enema można na trzeci dzień w 22 godziny. Aby zobaczyć wyniki tej metody leczenia, pacjent powinien opróżnić jelito naturalnie na gazę, a to, co się stało, opłukać w zimnej wodzie.

Po umyciu na gazy powinny pozostać tablice i kamienie – będzie to wynikiem leczenia kamieni żółciowych.

Drugi sposób. Trzytygodniowy kurs usunięcia kamieni z woreczka żółciowego

Drugą metodą jest usunięcie kamieni z woreczka żółciowego większości. W leczeniu wykorzystuje tę samą infuzję ziół, tak jak w pierwszym sposobie leczenia kamicy żółciowej.

W ciągu siedmiu dni od napój ziołowy wyciąg 200 ml trzy razy dziennie (lub sześć razy dziennie do 100 ml.) Między posiłkami lub 30 minut. przed jedzeniem.

Dieta w trakcie leczenia kamieni żółciowych. ryż lub kasza, ser, krakersy lub chleb żytni, kurczak, dania mięsne i hamburgery, boczek, jajka na twardo. Poprawa pęcherza żółciowego zaleca się pić 50 gramów alkoholu przed posiłkiem. Owoce i warzywa, z wyjątkiem kapusty kiszonej, wykluczyć, że łatwiej było zobaczyć, co wyjdzie z jelit.

Cały tydzień kał tylko w wiadrze lub garnka z gazą. Zawartość umyć i zastanowić się, co się dzieje.

Również w ciągu siedmiu dni od podjęcia przeciwskurczowe. Po siedmiu dniach leczenia kamieni żółciowych zrobić przerwę 10-dniową. W ogóle to trzeba trzymać trzy kursy.

Trzecia metoda usuwania kamieni z woreczka żółciowego

Dzień wcześniej w leczeniu kamicy żółciowej należy przygotować napar z ziół: 2 łyżki Mieszaninę ziół (podobny do pierwszego sposobu) wlać 100 ml wrzącej wody i gotować do czasu wynosi około 30 ml. 12:00 Następnie wsuń pokrywę. Napar z szczepu i wycisnąć ziołowe ciasto.

W wyświetlonym infuzji dodać 2 łyżki świeże żółciowych kurczaka i dokładnie wymieszać.

Następnego dnia, godzina C14 wlew małych dawek 5-6 g, w panierce lub rolki kroplówki do kapsułek żelatynowych (dostępne w aptekach) i połykać w całości, co 10 minut. Procedura leczenia kamieni żółciowych nadal do końca nie jest przygotowany jako infuzji lub pacjenta wystarczy, ale nie mniej niż 10 kapsułek.

Po otrzymaniu leków przez 2:00 do podjęcia wszelkich środków przeczyszczających (np gutalaks). A w 2:00 zrobić lewatywę oczyszczającą. Efekt usunięcie kamieni z woreczka żółciowego a w pozostałych dwóch metod leczenia zależy od zawartości jelita.

Cały dzień picia spazmalgon, baralgin lub piralgin (rozkurczowe).

Po usunięciu kamieni powinna przeprowadzić ostateczne leczenie kamicy żółciowej, aby uwolnić organizm z toksyn i pozostałości kamieni. Grind 1 łyżkę nasiona kopru i kminku, kopru, zioła, mięty pieprzowej i tymianek, dokładnie wymieszać. Brew 1 łyżka dziennie 600 ml wrzącej wody, pozostawić na 30 minut. drenażu.

Drink 200 ml trzy razy dziennie.

Po leczeniu żółciowej

Po każdym z zabiegów vyshepredstavlennyh 20-30 dni muszą zdać egzamin USG. Wiadomo z praktyki, że 1-2% pacjentów wyświetlane są wszystkie kamienie. Tacy pacjenci muszą powtórzyć leczenie kamieni żółciowych w miesiącu.

Istnieją przeciwwskazania do tych terapii: dostępne w pęcherzyka żółciowego i przewodów zrostów i nowotworów złośliwych, ropnego zapalenia pęcherzyka żółciowego. W takich przypadkach konieczna jest operacja.

Należy pamiętać, że leczenie kamieni żółciowych powinny być pod nadzorem doświadczonego lekarza, który może dostosować fitoterapevta proces w nieoczekiwanych sytuacjach.

Najważniejsze, aby wierzyć w uzdrowienie, ponieważ brak zaufania sprawia, że ​​czujesz się nieswojo, i nadmierne napięcie znacznie zmniejsza efekt terapeutyczny. Przed Leczenie kamicy żółciowej całkowicie się zrelaksować i czytać modlitwę.

Share →