Kanaryjskich w domu - trzeba wiedzieć na temat opieki nad ptakami?

Kanaryjskich w domu – trzeba wiedzieć na temat opieki nad ptakami?

Jeśli dziecko prosi o codziennych zwierząt i samotny człowiek chce dbać o kogoś, kanarek – piękny rozwiązanie problemu. Małe żółtawe ptaków dochodowych niesamowite zwierzęta, które muszą być dokładnie opieką. Ponadto, kanarek zawsze zadowolić swoich panów fascynuje śpiew.

Komórka

Przed zakupem kanarka, należy zwrócić uwagę na poprawę komórki. Powinna ona być tylko prostokątny. W takim mozgi klatce mogą bezpiecznie latać z okoń okoń. Wymiary ogniwa nie powinna być mniejsza niż dwie stopy po każdej stronie.

Ta przestrzeń kanarek wystarczy, by czuć się komfortowo. Okoń plastikowe lepiej zastąpić drewno: są lepiej przystosowane kanarek. Klatki powinny być umieszczone w cichym miejscu, z przygaszonym świetle, z dala od dzieci i zwierząt domowych.

Znacznie ułatwia przygotowanie nowego domu i waterers podajniki w konfiguracji komórki. Zakupić oddzielnie pijący nie może przejść między pręty klatki. Umieść miskę wody bliżej bieguna, na którym siedzi kanarka – to znacznie ułatwi wody pitnej ptak być zapewnił przynajmniej jeden dzień.

Odżywianie

Do zasilania kanarki potrzebujemy trzech podajników: do miękkiej, zboża i paszy mineralnej. RSS kanarka, ale codziennie, dając 1-2 łyżeczki zwykłej suchej karmy. Karmić co kilka dni, podczas gdy kanarek powinien otrzymać dwa razy więcej paszy.

Upewnij się, że kanarek w żłobie był stale około 1,5 łyżeczki paszy zbożowej.

Ponadto, niech Kanaryjskie kilka razy w tygodniu miękkie jedzenie: kawałek gotowanego jajka lub sera bardzo tłuszczu. Produkty te muszą kanarka w czasie linienia i kojarzenia.

Jest to konieczne, aby zapewnić wystarczającą ilość witamin kanarka. Byli traktowani na ptaka 3 razy w tygodniu, startej marchwi, zielonych i jabłka. Regularnie karmić kanarka opatrunki mineralne: kreda, skorupki jaj i rzeki piasek, poprawia trawienie i węgiel drzewny.

Paddock i zwyczaje

Przed zwolnieniem kanarka w locie swobodnym całym mieszkaniu, zapewnienie bezpieczeństwa ruchu ptaków: zamknąć okna i drzwi balkonowych, odczep się od innych zwierząt, pomieszczeń czystych urządzeń grzewczych i przyborów dostępnych. Postępuj zgodnie kanarka jak ona odkrywa nowe akrobacji.

Umieszczenie kanarka w klatce, bądź cierpliwy: Ptaki potrzebują czasu na dostosowanie się do nowego miejsca. Cenarion lepiej rozliczyć oddzielnie, dzięki czemu można je łatwo śpiewać. Najczęściej ptaki śpiewają rano, więc jeśli nie chcesz się obudzić z pierwszych kanarków, pokrycie klatki z ptakiem wieczorem ściereczką.

Przestrzeganie prostych zasad pielęgnacji kanarek nie zajmie wiele czasu i wysiłku. Przy odpowiedniej uwagi i opieki dla ptaka, kanarek zawsze cieszą i radują się jego szczęśliwym właścicielem.

Share →