Kartony własnymi rękami dla domu, ogrodu i dzieci

Kartony własnymi rękami dla domu, ogrodu i dzieci

 

Dziś produkty kartonowe otacza nas ze wszystkich stron. Wszystko to, ponieważ w tym momencie tektury    jest najbardziej powszechnym materiałem opakowania. Praktycznie każdy produkt możemy kupić, pakuje je. Kupując w domu, nie ma znaczenia, pralkę. Podciśnienia lub  Parowiec chcemy rozpocząć proces rozpakowywania wiadomości.

To jest pierwsza rzecz, masz w ręku nie jest sam i jego opakowania produktu.

I nawet po rozpakowaniu go nie wybaczyć, ponieważ sprzedawca zaleca kontynuację pakowania kartonów w okresie gwarancji. Osobiście odwrócić całe moje pudło w garażu do przechowywania. W rzeczywistości jest zwykle tekturowe, którego cechą wyróżniającą to zwiększenie masy na metr kwadratowy.

Nawet na imprezie nie ma jasno wyznaczone papieru i tektury.

Ponownie wykorzystać płytę do pakowania.

Materiałów takich jak karton, po prostu nie dają resztę do kreatywnej osoby, a nie odbywają długo jak szalone ręce dostać go z kryjówki i wybrać ją wykorzystać. Karton produkty ostatnio bardzo popularne. I charakter produktów mogą być bardzo zróżnicowane. Może być stosowany jako materiał wykończeniowy, aby mu zabawkę dla dzieci, produkty dla domu, biżuteria i wiele innych przysmaków. Według złożoności produkcji produktu może być w płaszczyźnie dwuwymiarowej w trójwymiarowych produktów objętościowych. W większości przypadków, zawód ten jest możliwe, a nawet konieczne jest zaangażowanie dzieci i będzie to interesujące zarówno dla chłopców jak i dziewcząt.

Przede wszystkim rozwija umiejętności motoryczne rąk, pamięci, myślenia i wytrwałości. Mama i córki mogą wybrać swoją niszę i kobiety robią kwiaty, karty, lalki, biżuteria. Podczas gdy papież i jego synowie może trwać budowa tektury, że mężczyźni, takich jak samochody, samoloty zabawki, zamki, teatrach dziecięcych.

Jeśli nasze interesy są zbieżne mogą być wykonane z tektury, że wspólnie, które podejmują takie same zegar, zabawki zwierząt, birdhouse.

Rodzaje wyrobów kartonowych. Dlaczego warto korzystać, jeśli istnieje techniczna  Przygotuj się!

Oczywiście nie wszystkie z tych produktów są wykonane z opakowań kartonowych, która pozostaje na zakupy. Wszystkie takie same, to jest rodzaj techniczny kartonu, który może być używany jako podstawa bez elementu dekoracyjnego. Specjaliści do stylu sztuki jest gotowy do użycia kolorowego kartonu do produkcji kart, albumy, ramki do zdjęć, pudełka na prezenty i inne pomysły kreatywne.

Producenci kolorowych kartonów  pozwalają wybrać robótki dla przyszłych produktów pożądanych kolorów, nasycenie i tekstury tektury.  Powierzchnia robocza z kartonu może być normalne, jak kartka papieru biurowego, aksamitu, matowy, błyszczący, neon, refleksyjnym. Należy również wspomnieć o tektury falistej dla produktów, które  ze względu na jego teksturę faliste mogą tworzyć artykułów o dużych rozmiarach poprzez zastosowanie jednej warstwy do drugiej.

] Nie należy mylić pojęcie profilowanych wyrobów kartonowych, które mają tylko jedną warstwę z tektury opakowania kartonowego, który ma strukturę wielowarstwową, aby zwiększyć sztywność materiału.

Wszystkie te rodzaje tektury stosowanych w nowej robótki na co scrapbooking (albumy Rejestracja pamiątkami). Prezentowy (technologia Prezentowy) kardmeyking (klirens kart upominkowych).

Narzędzia do wytwarzania kartonu.

Zacznijmy od pewnej podstawie, która wymagana jest każdy początkujący robótki:

nożyczki;

Nóż papiernicze;

klej;

marker;

ołówkiem;

Klipy piśmienne;

Taśmy;

wszystkie rodzaje farb;

Taśmy kolorowe;

Linia;

kompasy;

papier kolorowy.

Lista jest długa jeśli zanurzyć się w konkretnej niszy robótek: Prezentowy, scrapbooking, kardmeyking i wiele innych, w których zastosowanie kartonu.

Układ lub projekt do tworzenia produktów wykonanych z tektury.

Wszelkie przyszłe hack, nawet najbardziej prymitywny, muszą zaczynać się od rysunku roboczym lub schemacie produktu. Można przygotować i pokroić wykroje papieru do dalszego transportu do ich tektury. Początkujący i dzieci, z reguły trudno jest wymyślić raz systemu produktów kartonowych.

W związku z tym, możemy skorzystać z programu już pobierając je online lub kupuje książki, czasopisma, płyty DVD.

Tak, przejdź do najbardziej interesujących listy zdjęć i filmów wyrobów kartonowych, które zasługują na badania i są motywacją do wprowadzenia w życie własnych pomysłów.

Zacznę listę artykułów wykonanych z tektury domu.

Skrzynka pocztowa.

Krzesła i stół.

Tabela tektury.

Szezlong, który może zrobić dla kraju dom.

Share →