Kaszel u dziecka

kaszel u dziecka

Publikacja: 13.03.2006 22:23 na dziecko silny suchy kaszel. Fever. Pojawiły nasmork.Bil lekarz słuchał dziecka, świszczący oddech net.Naznachila Flemoksin, Sinekod, dziecko kaszle co trzy do pięciu minut, temperatura utrzymuje się w granicach 37,5 38 stopni, kaszel czasami idzie do szczekania, dokładna diagnoza nie jest ustawiony, lub podejrzewa zapalenie oskrzeli Ostra postać traheibronhit można doradzić coś takiego oblehchit mąki dziecka? Dziecko z pięciu lat, dzięki,

Pozycja: staruszek

Nazwa 1

Zawód: Lekarz rodzinny

Zawód: Lekarz

Lokalizacja: Egipt

Wszystkich postów: 1595

Opublikowane: 14/03/2006 23:07 Można wlać do termosu z gorącą wodą z mydłem i dać dziecku oddychać na nim. Soda może być zastąpione przez „Borjomi”. Podgrzać wodę mineralną, i niech dziecko wdychać pary.

Czy ta procedura musi być co najmniej rano i wieczorem, przez siedem dni. Jest to przydatne, jeśli często suchy kaszel różnego pochodzenia (jeśli można to zrobić 3-4 lub 5 razy dziennie – na życzenie). Ponadto, ta woda alkaliczna pomaga absolutorium plwociny. Gdy suchy kaszel pomocy gorące kąpiele stóp, a jeśli nie uczulony, można dodać musztardę do wody. Polecam korzeń lukrecji, glycyram (ekstrakt z korzenia lukrecji) – jest przepisany alergicznych i innych rodzajów kaszlu.

Efekt wykrztuśny jest wywar z liści matki i macochy i babki, piersiowego liczby kolekcji 2, eliksir z prawoślazu (medycyny dziecięcej).

Podlewane infuzji z rumianku (łyżeczka na filiżankę wrzącej wody – gotować, niech zaparzyć) dla łyżeczki 2-3 razy dziennie.

Wieczorem, gdy nie ma nogi pogrom temperatury w roztworze musztardowym. 3. Możesz wypełnić na noc i musztardą skarpetki nosić skarpetki z drugiej strony, to znaczy, że jest między skarpety musztardy.

Ha noc nie do obszaru szyi i złapał kawałek tym małym wrap – Ziemniaki ugotować, pamiętam, i umieścić w worku, owinąć torbę z ręcznikiem, a na szyi. Bardzo dobrze pomaga. Wystarczy spojrzeć na pokrycie guzek nie jest dużo.

To jest dobre wykrztuśne.

Ostatnie dwa elementy mogą być wykonywane tylko w przypadku braku temperatury.

Wysłany: 23-03-2006 19:41 powiedz mi, co mam robić? Wszystko zaczęło się od zapalenia krtani, dziecku kilka dni świszczący oddech, głosy nie, robiłbym to dobrze, jak lekarz powiedział, inhalacje, stała wentylacja, bez kurzu, picie medycyny. Następnie stopniowo luchshe..no zaczęliśmy jakiś nowy etap choroby, a wieczorem kaszel jako przejścia na ulicy lub uruchomić ponownie kaszle. oprócz kaszlu nic nie przeszkadza.

Share →