Kawa z cynamonem do utraty wagi

Kawa z cynamonem do utraty wagi

Ten napój o smaku kochany przez wielu – kawy dawna ma silną pozycję w naszej diecie. Cynamon – znakomite przyprawy, daje produkt nieporównywalny smak. Kawa z cynamonem do utraty wagi – jest to popularny samochód spalanie tłuszczu i zostaną omówione dalej.

Pomocne informacje

W tandemie „Kawa + cynamonem” każdy składnik odgrywa rolę. Cynamon przyspiesza procesy metaboliczne w organizmie – jest jego własnością pomaga spalić tłuszcz. Aromatyczne przyprawy normalizuje przewodu pokarmowego, a także przyczynia się do obniżenia poziomu glukozy we krwi (ta pozwala kontrolować apetyt).

Kawa wpływa na metabolizm tłuszczu, ma tę właściwość, aby oczyścić organizm z nadmiaru płynów i toksyn z (kawa ma działanie moczopędne).

Jak zrobić kawę z cynamonem?

Spalanie tłuszczu napój może gotować różne przepisy i poszanowaniu różnych proporcjach. Jedynym wymogiem jest tylko jedna rzecz – nie można słodzenia kawy.

Opcja numer 1

Puchar wymieszać w 1 łyżeczka kawa i 1/4 łyżeczki cynamon w proszku. Proszek napar w wodzie w temperaturze około 95 °, mieszając. Po 5 minutach, można dodać trochę pokruszony czerwony pieprz.

Opcja numer 2

Umieść w Turku 3 łyżeczki zmielonych ziaren kawy, dodać pół łyżeczki cynamon w proszku, dodać 150 ml przefiltrowanej wody, umieścić w ogniu i ogrzać się przed pianką.

Opcja numer 3

Umieść w Turku 3 łyżeczki zmielonych ziaren kawy. Dodaj do tego samego ziele angielskie (1), grochu (1 gwiazdkowy goździków i cynamonu () 1 stick). Wlać wodę (300 ml) i zrobić kawę.

Opcja numer 4

Turku umieścić 1 łyżeczka zmielonych ziaren kawy, szczypta cynamonu, imbiru, kardamonu. Napełnia się wodą z lodem (150 ml). Drink umieścić w ogniu, poczekaj, aż pianki, ostudzić nieco i odkształcenia.

Dodaj 2 łyżeczki Sok z owoców cytrusowych każda.

Sposoby korzystania kawa i cynamon

Kawa w połączeniu z cynamonem mogą być stosowane jako tłuszcz spalania napojów, jako zewnętrznego środka cellulitem. Najprostszym rozwiązaniem – jest wykorzystanie kawę na śniadanie i przekąski zamiast. Bardziej radykalna opcja – kawa diety.

W ciągu dnia, wypić kilka filiżanek kawy z cynamonem i zjeść 150 g ciemnej czekolady (stopy wolnej granicy cieczy do 1 litra). Jedz dieta nie jest więcej niż 3 dni. Utrata masy ciała – 2-3 kg.

Do wytwarzania zewnętrznego anty cellulitis połączyć 2 łyżek zmielonych ziaren kawy lub fusy śpi z taką samą ilością oleju roślinnego. Dodać 0,5 łyżeczki cynamon, cukier i sól. Mieszanka sęk w obszarach problemowych, owinąć okład i położył się pod kocem na 30 minut.

Przeciwwskazania

Kawa, cynamon do utraty wagi nie może być stosowany w przypadku problemów z układem sercowo-naczyniowego i nerek, jak również jaskry i skłonnością do krwawień lub bezsenność. Przeciwwskazania: ciąża i specyfiką składniki napojów. Zewnętrznie, kawa, cynamon może być stosowany w przypadku indywidualnej wrażliwości na nich, jak również obecności chorób skóry i żylaki.

Recenzje

Kawa z cynamonem do utraty wagi – jednej z wielu aparatów, ale nie więcej. Sama w sobie, nie ma wyraźnych napój właściwości spalania tłuszczu.

Share →